Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy kavart mással? Zavaros SMSezés, kommunikáció kerülése.

Figyelt kérdés

A barátnőm másik országban van, különböző okok miatt csak üzenetben tudunk kommunikálni.

Bizalom megvan, bár néha vannak féltékenységi tüneteim. Elment találkozni este valami régi

osztálytársakkal, aztám pedig egy kocsmába; 3 után kicsivel jön tőle egy üzenet, hogy alszom-e.

Válaszoltam neki, hogy nem, mert épp most jöttem haza, ami egyébként igaz volt, és h mi a helyzet.

Erre nem jött válasz, csak az másfél óra múlva, hogy hazaért, szerinte már alszom, és jó éjszakát,

álmodjak vele.

Lehetséges, hogy kavart mással? Elsősorban lányok segítségét kérem, ezt logikával pasik úgyse tudják összerakni...


2012. dec. 23. 10:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem kapta meg rögtön az sms-t. Tudod a nagy távolság miatt az elképzelhető. Ne gondolj mindig a legrosszabbra! :)
2012. dec. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jött visszaigazolás, megkapta azonnal...
2012. dec. 23. 10:46
 3/12 Bino ***** válasza:
Az is lehet ,hogy nem vette észre az üzenetet.
2012. dec. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az is előfordulhat hogy igen, és az is, hogy nem. Bármilyen buliba elmehet az ember, de csak rajta múlik, hogy mit enged.

Én is voltam pénteken, ha nagyon akartam volna simán felcsíphettem volna valakit, aki nagyon kavart és még sem, inkább korán eljöttem, mikor beindult az ivászat, és a dorbézolás.

2012. dec. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát, magyarázatnak kézenfekvő, én nem hiszek benne annyira, mondjuk kiderülni sose fog. Eleve az eredeti üzenet értelmét se értem teljesen, azt meg, hogy utána amikor válaszolok 5 p múlva, akkor végső soron miért nem reagál. És miért kérdezi, hogy alszom-e?
2012. dec. 23. 10:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Simán kavar mással, persze, de miért nem tőle kérdezed meg? Ő az illetékes.
2012. dec. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6: várjál várjál, fejtsd már ki légyszi, ez miből ilyen egyértelmű. meg lesz kérdezve, persze, de lehet az egész csak alaptalan részemről...
2012. dec. 23. 10:57
 8/12 A kérdező kommentje:
Mi lenne, ha ma várnék? Én azt mondom, ha magától jelentkezik, akkor tuti bűntudata van...
2012. dec. 23. 11:04
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz lehet veled. Az egészet arra alapozod, hogy nem válaszolt? Gratulálok!
2012. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9: Nem értem, miért kell a rosszindulat. Minden előzményt nem írtam le, mert nem ide tartozik, van okom legalábbis két lépéssel hátrébbról szemlélni a dolgot... Jobban esett volna, ha azonnal válaszol, amikor írok, egyrészt, másrészt meg ez a "már alszol, biztos", ez inkább tűnik valamifajta csekkoló üzenetnek... nem csak a késés.
2012. dec. 23. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!