Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy kavart mással? Zavaros SMSezés, kommunikáció kerülése.

Figyelt kérdés

A barátnőm másik országban van, különböző okok miatt csak üzenetben tudunk kommunikálni.

Bizalom megvan, bár néha vannak féltékenységi tüneteim. Elment találkozni este valami régi

osztálytársakkal, aztám pedig egy kocsmába; 3 után kicsivel jön tőle egy üzenet, hogy alszom-e.

Válaszoltam neki, hogy nem, mert épp most jöttem haza, ami egyébként igaz volt, és h mi a helyzet.

Erre nem jött válasz, csak az másfél óra múlva, hogy hazaért, szerinte már alszom, és jó éjszakát,

álmodjak vele.

Lehetséges, hogy kavart mással? Elsősorban lányok segítségét kérem, ezt logikával pasik úgyse tudják összerakni...


2012. dec. 23. 10:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha a valóságot tükröző választ akarsz kapni, akkor írd le az egész történetet. Nekem az, hogy nem válaszol, alaptalan vádaskodásnak tűnik a részedről.

Hány éves vagy?

2012. dec. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy nem tartozik ide a teljes történet, legyen annyi elég belőle, hogy van okom elgondolkozni amikor elmegy ott bulizgatni a régi ismerőseivel.
2012. dec. 23. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!