Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha csúnya vagyok meg duci meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnya vagyok meg duci meg szerencsétlen pasi, de viszont belül szép szerető törődő stb, akkor válogathatok a nők között a mai világban?

Figyelt kérdés
Belső értékek alapján egy mai pasi válogathat a jó nők között, azért mert sok a bunkó pasi és hiába nem vagyok egy szépség de jó vagyok belül ezért megtehetem hogy válogathatók a nők között
2012. dec. 23. 14:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%

Jó nő vagyok, de nem kéne olyan pasi, aki nem tetszik külsőre. Nem bukom a dagadtakra, sem a csoffadtakra, sem azokra, akik alacsonyabbak nálam. Nem vonzanak a bunkó ostoba pasik sem, akkor sem, ha jól néznek ki, azok sem, akik sz@rnak rám. Mi ezzel a probléma?

Mindenkinek más az ízlése, nem kell általánosítani.

2012. dec. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
93%
Ha értékes a belsőd, akkor azt tudd kimutatni, hiszen a lányoknál akkor nem tudod mivel felkelteni az érdeklődésüket! Tudnod kell csábítani a belsőddel!
2012. dec. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok különösebben válógatós, de lehet a világ legértékesebb pasija is ha a külsejébe semmi nem fog meg nem hiszem hogy adnék neki esélyt. Te viszont marhára el vagy tájolva ha azt hiszed így válogathatsz majd a csajok között, próbáld meg kiváncsi vagyok mit fognak hozzá szólni. Arról nem is beszélve hogy minden pasi ezt mondja magáról hogy belülről szerethető meg kedves, törődő stb. nem biztos hogy ami neked érték az másnak is az, plussz a csajt ne érdekelje a te külsőd te viszont kapásból az alapján válogatnál köztük. Nem érzel itt egy kis álszentséget?
2012. dec. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
#11 Mert csak szerinted rondák, a csajok szerint nem.
2012. dec. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
89%

Válogatni válogathatsz, de nem valószínű, hogy a bombázó, 10/10-es nőkből.


Én nő vagyok, sokat szoktak nekem bókolni, meg stb. hogy jól nézek ki, mégsem a 10/10-es pasikból válogattam soha, mert nem egy kategória vagyunk, hozzájuk nem vagyok elég jó.

Szerintem mindenki érzi azt, hogy kb. kihez illik. Keress pl. olyan lányt, aki duci, lehet picit szerencsétlen de törődő, kedves. Hidd el ilyen lányokból is van sok.

2012. dec. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Kedves akárki lehet, az nem teljesítmény. Különben is, egy jó nő olyan ritkán kap kedvességet a férfiaktól, hogy az első jó szóért szerelmes lesz?
2012. dec. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
57%

Nálam például esélyed se lenne. Nem a külsőd miatt, és nem azért, mert szerető és törődő vagy. Hanem azért, mert a szerencsétlen pasik nem vonzanak.

A párom speciel elég bunkó, viszont velem kedves, szerető és törődő. És nem szerencsétlen, hanem határozott és férfias. Ettől igazán szexi. A szerencsétlenség nem szexi.

2012. dec. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
17-nek van akinek mert aranyos és az szexi
2012. dec. 23. 18:02
 19/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, egy férfi férfias legyen, ne aranyos.
2012. dec. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
19- nek amúgy ezért tartanak itt a kapcsolatok, mert nem társat keresünk inkább hanem csajt pasit ahol a nemi identitásunkat akarjuk kiélni mellettük.
2012. dec. 23. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!