Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha csúnya vagyok meg duci meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnya vagyok meg duci meg szerencsétlen pasi, de viszont belül szép szerető törődő stb, akkor válogathatok a nők között a mai világban?

Figyelt kérdés
Belső értékek alapján egy mai pasi válogathat a jó nők között, azért mert sok a bunkó pasi és hiába nem vagyok egy szépség de jó vagyok belül ezért megtehetem hogy válogathatók a nők között
2012. dec. 23. 14:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
54%
A kutyám legyen aranyos, a párom meg férfi.
2012. dec. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Kérdező, kövezz meg azért, mert nőként szeretném nőnek érezni magam a párom mellett, aki férfi.


Ja de itt már párkapcsolatról van szó... Eddig ezt nem nagyon említetted...

2012. dec. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"úgy gondolom mi férfiak előnyben vagyunk mert sokkal több a bunkó szemét buta pasi, mint az okos kedves aranyos lány. Tehát attól hogy kedves normális okos pasi vagyok előnyt teremtek a nők iránti ismerkedések területén"


Ha annyira előnyben érzed magad, válogass kedvedre.

Nekem nem kéne csúnya, dagadt nagy raká szerencsétlenség (ahogy magadat jellemezted, de rajtam kívül biztos regeteg jó nő van, aki pont az ilyenre bukik. Elhiszem neked.

2012. dec. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
24 éves nő vagyok. 175 centimhez 55 kiló, az egyetem alatt modellkedésből kerestem plusz pénzt, szóval elméletileg/társadalmilag szép és okos vagyok. Tudod hány férfivel találkoztam, akinek IGAZÁN kellettem? Egy férfival. Ő most a férjem. Nem kell, hogy 100 nő oda legyen érted, találd meg azt az egyet.
2012. dec. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
24%
Utolsó: meg még vagy tízzel, akiket észre se vettél, mert nem néztek ki elég jól.
2012. dec. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki tudod ezeket az ertekeket mutatni igen. A kerdes az, hogy te is kedves es törödö tarsra vagysz vagy csak egyszerüen szepre. Ez utobbi esetben a belsö ertekeid megkerdöjelezendök. A nöknek nem minden esetben szamit a külsö, de ehhez fontos, hogy te is a belsö tul. alapjän välogass.
2012. dec. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ne legyél szerencsétlen. Ezért tudsz tenni.

Egyébként igen.

2013. febr. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!