Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasok: ti hogy bírjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok: ti hogy bírjátok hosszútávon a monogámiát?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt, és tényleg szeretem a páromat. De időről-időre rámtör, hogy olyan jó lenne ismerkedni... Szerencsére eddig még mindig meg tudtam állni, és nem csaltam meg. De voltak már rázós helyzetek. Ti hogy kezelitek ezt az érzést?

2012. dec. 23. 14:46
 1/4 Shai-Hulud ***** válasza:
73%

Úgy, hogy amíg ilyen vágyaim voltak, addig nem nősültem meg.

Akkor házasodtam, mikor úgy éreztem, hogy őmellette már nincs szükségem másra, mert én VELE akarom átélni mindezt.


Ennyire egyszerű.

2012. dec. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amikor megnősůltem, még én is ezt hittem... Sőt, még ma is hiszek benne, csak időnként sok a csábítás... :S
2012. dec. 23. 15:03
 3/4 Shai-Hulud ***** válasza:
Hát állj ellen neki. Azért ember az ember, mert tud uralkodni az ösztönein.
2012. dec. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Legtöbben nem állnak sajnos ellen a kísértésnek.

Nem vagyok még házas...szóval saját tapasztalatot nem tudok mondani,de az ismerőseim körébe szinte mindenki csalja a párját.

2012. dec. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!