Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam a Férjemet kimérgelődn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam a Férjemet kimérgelődni és addig ne is hívjam? Ha észhez tér úgy is fel fog hívni? Nem fogja félre magyarázni? Miért kell megvárni, amíg lenyugszik? Addig tényleg ne hívjam? Férfiak tanácsát is várnám!

Figyelt kérdés

Kérlek szépen segítsetek, ha kell leírom részletesen, bár nagyon hosszú lenne ... de az igazi kérdésem az lenne, hogy Mindenki azt tanácsolja, hogy hagyjam a Férjemet kimérgelődni és addig ne is hívjam? Ha észhez tér úgy is fel fog hívni? Nem fogja félre magyarázni? Vagy már úgy is mindegy? Miért kell megvárni, amíg lenyugszik? Addig tényleg ne hívjam?

Köszönöm a segítséget!

Férfiak tanácsát is várnám!!!



#hívjam?
2012. dec. 25. 21:27
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:

Ez nem normális kérdés?

Az én Pasim sajnos soha nem fog rájönni arra, hogy mit veszít bennünk, Ő sajnos nem tud normálisan gondolkodni, szerintem beteg, de ezt sajnos nem ismeri be és addig nem tudjuk gyógyíttatni.

Én 34 éves vagyok.

Igen tudom, ha nem lennék Vele, nem kerültem volna pszichiátriára és nem csak hétvégente és ünnepnapokon lehetnék a Gyermekeimmel. De sajnos nem bírok Nélküle élni és félek öngyilkos lenni.

Sajnos nem tudom emberszámba venni magam, soha nem volt önbizalmam sem.

Hogyan beszéljek a Férjem fejével???

Sajnos a kérdés és amit most írok, teljesen komoly.

Tudom, hogy senki nem tűrné el és senki nem is fogja tudni tized így sem szeretni!!! De ezt is hiába mondtam már Neki párszor...

2012. dec. 26. 08:12
 52/60 anonim ***** válasza:
Sajnállak.
2012. dec. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 A kérdező kommentje:

Sajnos én sírom vissza, én futok utána.

Nem, sima 6000.

Igen tudom, hogy még mindig baj van sajnos az agyammal, de ahhoz képest, amilyen voltam már meggyógyultam, csak belőle nem tudok kigyógyulni sajnos, kezeltettem magam.

Sajnos nem tudom elfelejteni és Ő ezzel él totál vissza.

Igen írtam, hogy sajnos társfüggő vagyok.

Mi az, hogy még nem látta a Gyermekét? De látni látta 6x. De havonta láthatná a Családsegítőbe, ha látni szeretné, de nem.

Szóval: mivel én egyedül csináltam végig a terhességemet. A terhességem előtt volt egy elhalt 20 hetes fiú-lány Ikerpárunk, Akiket egyedül kellett feldolgozzak, akkor találtam erre az oldalra és csak ez az oldal segített. Édesapám elhunyt válltörésben orvosi műhiba miatt. Párom ilyen, amilyen, de sajnos imádom. Szóval az egyedül végig harcolt terhességem és a szülés utáni kibékülés 5 nap elég volt, hogy totál kikészültem. Gyermekágyi pszichózist kaptam, 2 x 2 hónap kórház és elvette a Gyámügy a 3 Gyermekemet tőlem. Ezért van az, hogy én is csak hétvégente és ünnepekkor lehetek Velük. Párom meg azt állítja, hogy Neki nincs is Gyermeke, mert az 1 évest nem ismeri, a 6 évest meg nem tettem a nevére.

Irigylem Azokat, Akiknek normális, rendes pasi jutott, pedig a nyugalmon kívül abszolút nincs más elvárásom.

2012. dec. 26. 08:45
 54/60 anonim ***** válasza:
79%
Te simán hülye vagy, ne is haragudj, megérdemled a sorsodat.
2012. dec. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
52%

nem tudom miért ítélik meg többen ennyire a kérdezőt.


szerintem azért van abban valami bámulatos, hogy ezek után amin keresztülment sem a harag és az önsajnálat dől belőle. Hogy őt hiába bántották ő így is szeret. Már már valamiféle krisztusi és buddhista vonások kereszteződése :D

2012. dec. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
56%

"Irigylem Azokat, Akiknek normális, rendes pasi jutott, pedig a nyugalmon kívül abszolút nincs más elvárásom."


Irigyled őket mintha neked nem adatott volna meg (és most se lenne meg) a lehetőség egy normális, rendes pasira. Mindenkinek meg van a lehetősége erre, csak azok kótyavetyélik el akiknek e téren az égvilágon semmilyen elvárásaik nincsenek, csak legyen mellettük valaki.

És ez a másik: dehogy várnád el a nyugalmat. Ha elvárnád akkor már tettél volna érte, de te még fizettél is (6000-et, a kocsi árát stb.) azért hogy NE legyen nyugalmad.

Eszed amit főztél. Valami jobbat főzni meg nem akarsz. Szóval nincs miért sajnálni téged.

2012. dec. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 A kérdező kommentje:

Nekem nem adatott meg és most sincsen meg sajnos.

Hol találhatnék én egy normális, rendes pasit? Valószínű, hogy mind foglalt. Vagy csak egy ideig jó.

Nem szeretnék mást megismerni.

Ne sajnáljon engem senki!!

2012. dec. 26. 15:58
 58/60 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem sokkal jobb a gyerekeknek hogy keveset látnak. Még a végén ők is ilyen bolondok lennének vagy kikészülnének nagyon.
2012. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
2012. dec. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig mindent, de valószínűleg csak a korábbiakat tudnám ismételni: Meg kell nevelned magadat orvosi segítséggel, hogy lerázd magadról azt a piócát, akit a férjednek vagy kénytelen nevezni. A megalázás netovábbja, amit veled művel, te ennél ezerszer jobbat érdemelsz.
2013. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!