Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam a Férjemet kimérgelődn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam a Férjemet kimérgelődni és addig ne is hívjam? Ha észhez tér úgy is fel fog hívni? Nem fogja félre magyarázni? Miért kell megvárni, amíg lenyugszik? Addig tényleg ne hívjam? Férfiak tanácsát is várnám!

Figyelt kérdés

Kérlek szépen segítsetek, ha kell leírom részletesen, bár nagyon hosszú lenne ... de az igazi kérdésem az lenne, hogy Mindenki azt tanácsolja, hogy hagyjam a Férjemet kimérgelődni és addig ne is hívjam? Ha észhez tér úgy is fel fog hívni? Nem fogja félre magyarázni? Vagy már úgy is mindegy? Miért kell megvárni, amíg lenyugszik? Addig tényleg ne hívjam?

Köszönöm a segítséget!

Férfiak tanácsát is várnám!!!



#hívjam?
2012. dec. 25. 21:27
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég! Már ne is haragudj, de ha te ezek után visszafogadod, jó nagy hülye vagy és ez még nem is kifejezés. Én MEGÖLTEM volna, nem tűrném ezt el! Majd mindenféle szép szöveggel visszasírja magát... És aztán? Lehúz, hülyét csinál belőled, adósságba tesz (ne is haragudj, de mi az hogy felnyom az APEH-nál? az ember az ellenségével sem teszi) aztán majd amikor elhagy valaki másért vagy csak úgy, mert már nem lesz mit lehúznia, te egy roncs leszel aki senkinek sem kell még barátnak sem. Kb ez lesz a jövőd ha visszafogadod. Hát eszedbe se jusson.
2012. dec. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
Utolsó:nem is sírta vissza magát,a kérdező futott utána,de a pali akkor is letojta.Ha jól értelmeztem a sorokat,este van már.
2012. dec. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
83%
Hívd fel bakker, megérdemlitek egymást. Aki ekkora ostoba barom, hogy hagyja, azzal ezt meg is kell csinálni. Szánalom.
2012. dec. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
75%

6000 ezer? magyarul 6 milla? milyen jól megy a sorod, nem csodálom, hogy ennyire "szeret" téged a férjed.


basszus, amit csinál, az vegytiszta kihasználás, lehúzás. na persze te vagy a legnagyobb ökör, mert hagyod.


neked tényleg baj van az agyaddal, kezeltesd magad, és ha egy mód van rá, akkor felejtsd el a férjedet. egy vérszívó dög.

2012. dec. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdező te társfüggő vagy,amit szakemberrel kell kezeltetni.Ha segítséget kérsz,neked is jobb lesz.Lehet,konkrétan nem is a férjedet szereted,csak azt,hogy van melletted valaki.És mi lenne,ha végre olyasvalakit keresnél,aki viszont szeret és nemcsak kihasznál?
2012. dec. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy még nem látta a gyerekét????Hogyhogy?
2012. dec. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem te a férjeddel együtt kezelésre szorulsz már ne haragudjál, így ebben tanácsot nem adok, mert az eszem megáll hogy léteznek ilyen kapcsolatok, házasságok és buta nők!Eltartani egy Férfit?!!FÉRJET??Milyen ember a te férjed? nálam nem lenne kérdés hogy felhívjam e, mert még én lennék az aki elhajtaná és válna a büdös francba!De nem baj bizonyára így szép az élet.Sok boldogságot!Nyugodtan hívjad fel, ennél nagyobb bolondot már ne haragudj de már nem tudsz csinálni magadból, úgyhogy teljesen mindegy hogy felhívod e vagy sem:)

de ez az én véleményem, s azt is tudomásul veszem és tiszteletben tartom hogy mindenkinek más szemszögből szép az élet!:)további szép zűr mentes estét.És kellemes ünnepeket.

2012. dec. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:

Kérdező, te beteg vagy...


Pont olyan vagy, mint a trianonért kínlódó szerencsétlenek, akik egyfolytában azon nyavajognak, hogy milyen rossz nekünk, mert így meg úgy elvették a területeinket, de tenni nem tesznek semmit azért, hogy esetleg valamikor a jövőben majd jobb lesz, csak fetrengenek a saját szenvedésükben és folyton nyávognak, hogy milyen kegyetlen velük a sors és várják a többi embertől, hogy azok sajnálják őket. Ha meg odaállsz eléjük és mondod nekik, hogy akkor kezdjünk bele valamibe, akkor egyből jön az, hogy ők nem, ők biztos nem lépnek... majd más.


Lehet, hogy a téma egyáltalán nem vág ide, de a hasonlat tökéletesen illik erre. Pont most osztottam le emiatt egy faszit, szóval azért jutott eszembe.

2012. dec. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
51%

El sem tudod képzelni kérdező, hogy hány normális, rendes pasi él egyedül, akik jól bánnának a párjukkal, szinte már kinyalnák a seg*ét egy nőnek, ha valamelyik hajlandó lenne akár csak egy kis szeretetet és megértést tanúsítani feléjük, erre folyton azt látom, hogy az ilyen szerencsétlenek, mint amilyen te is vagy, egyfolytában a macsó rosszfiúkákkal jönnek össze, akik annyiba sem veszik a párjukat, mint egy kutyát és kínlódtok az ilyennel egész életetekben, mert imádtok szenvedni és sajnáltatni magatokat.


Röhögnöm kell ezen az egészen, de komolyan... :)

2012. dec. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
Csak érdeklődöm, hogy ha ez az ember a ferjed, hogy lehet, hogy az egy eves gyerek nem ismeri???
2012. dec. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!