Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam a Férjemet kimérgelődn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam a Férjemet kimérgelődni és addig ne is hívjam? Ha észhez tér úgy is fel fog hívni? Nem fogja félre magyarázni? Miért kell megvárni, amíg lenyugszik? Addig tényleg ne hívjam? Férfiak tanácsát is várnám!

Figyelt kérdés

Kérlek szépen segítsetek, ha kell leírom részletesen, bár nagyon hosszú lenne ... de az igazi kérdésem az lenne, hogy Mindenki azt tanácsolja, hogy hagyjam a Férjemet kimérgelődni és addig ne is hívjam? Ha észhez tér úgy is fel fog hívni? Nem fogja félre magyarázni? Vagy már úgy is mindegy? Miért kell megvárni, amíg lenyugszik? Addig tényleg ne hívjam?

Köszönöm a segítséget!

Férfiak tanácsát is várnám!!!



#hívjam?
2012. dec. 25. 21:27
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:

Nem iszok.

Milyen tulajdonságait imádom? Szerintem ebben én is beteg vagyok, még...

Azt, hogy 2 Gyermekem van Tőle. Azt, hogy megfogadtam, hogy örökre Vele maradok. Azt, hogy mindenben Ő volt az első nekem. Azt, hogy a Lányaim is szeretik. Persze az 1 éves sajnos még nem is ismeri.

Világ hülyé@e vagyok? Köszi.

Sajnos létezek. NEM KAMU!!!

Akkor hívjam fel?

Nem akarom pénzzel pumpálni, már elég.

Ő is annyit keres, mint én. Én sem tudom fizetni a rezsit és nem ad egy roha@ék fillért sem és vegyek én mindent???

2012. dec. 25. 22:17
 22/60 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van... De sajnos nem bírnám befejezni Vele!!!
2012. dec. 25. 22:19
 23/60 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne hívd fel! Ha szerencséd van, akkor nem keres többet és idővel ráébredsz, hogy 10 évet pazaroltál egy h.lyére.

Egyébként ne aggódj! Pár nap múlva fel fog hívni, mert megint kell neki pénz. Persze ha nem adsz, akkor majd jön a zsarolás (hiszen egyszer már feljelentett), meg idővel a verés, aztán megint lelép a Te pénzeddel pár napra. Nyilván nem ok nélkül nézegette a társkereső oldalt. Vagy talán a Te pénzedből jár prostihoz. Bármi lehet. Ha ez neked jó, akkor csináld tovább. Ha pedig "észhez tér és lenyugszik", akkor fel fog hívni és majd megy minden tovább.

2012. dec. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
100%
Erre tényleg az volna a megoldás,hogy véglegesen szétmentek.Ezt most nem így látod,de hallgass ránk.Ő téged semmibe vesz.Ne akarj ilyen életet.
2012. dec. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
100%
De bírnád. Csak nem MERED! Ezen viszont csak te változtathatsz. Amíg ezt meg nem teszed addig a gyerekeiddel szúrsz ki de NAGYON mert ők ebben fognak felnőni. Szereted őket? Akkor miért nem szakítasz már?
2012. dec. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 A kérdező kommentje:

Akkor hívjam, mert ha várok sem változik semmi?

Az érdekes az, hogy amikor 2 hónapig nem hívtam, Ő már nem akart volna semmit.

De amikor kibékültünk megint olyan jó volt, mint az elején. Azt mondta, hogy örül neki, hogy észhez tértem.

Aztán igazából észrevette, hogy nem tud úgy kihasználni, ahogy Ő akar és újra kezdett a régi rossz lenni sajnos...

2012. dec. 25. 22:23
 27/60 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy józan eszednél egy dokit hivj fel ne egy ilyen ingyenélő kis görényt.
2012. dec. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 A kérdező kommentje:

Akkor hívjam, mert ha várok sem változik semmi?

Az érdekes az, hogy amikor 2 hónapig nem hívtam, Ő már nem akart volna semmit.

De amikor kibékültünk megint olyan jó volt, mint az elején. Azt mondta, hogy örül neki, hogy észhez tértem.

Aztán igazából észrevette, hogy nem tud úgy kihasználni, ahogy Ő akar és újra kezdett a régi rossz lenni sajnos...

2012. dec. 25. 22:23
 29/60 A kérdező kommentje:

Dokit hívtam, pszichiátriai gyógyszert szedtem, de szerinte ez az egy kivételével sikerült meggyógyulnom, ebből pedig sajnos nem fogok tudni, csak kötél akarattal, mert párkapcsolat függő vagyok.

Pár nap múlva biztos, hogy fel fog hívni? Ő olyan, mint egy nő. Makacs, akaratos, önfejű, öntörvényű és beképzelt.

De sajnos nem bírnék Nélküle élni és ezt Ő tudja a legjobban, hogy inkább meghalok. Ezt használja ki...

2012. dec. 25. 22:29
 30/60 A kérdező kommentje:
Miért szokták egy párkapcsolatban azt mondani, hogy várj két összeveszés között??? Hogy ne hívd fel, csak pár nap után???
2012. dec. 25. 22:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!