Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Norbi módszerrel mennyit...

A Norbi módszerrel mennyit lehet fogyni 3 hónap alatt? Mennyire drága ez a módszer?

Figyelt kérdés
173 cm vagyok 86kg és nő.
2012. márc. 13. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:

6 hét alatt 5,5 kilót fogytam. Nem rendelek kaját, én főzök, figyelem a kódokat. Amit az update termékek közül vettem az túrórudi, joghurt (ha édességre vágynék),Rips -ha ropogtatnék, vagy néha kenyér helyett, és a kenyér.

Heti 5ször (esetleg 6szor) tornázok, tegnap és ma is pl kickboxot csináltam, de holnap futni szeretnék. De ha csak arra van időm akkor egy 20 perc Rubint Réka vagy egy kis Béres Alexandra.

Igyekszem 5ször enni egy nap, kb 3 óránként, még ha nem vagyok éhes akkor is hogy a vércukrom egyenletes legyen. Lefekvés előtt már 2-3 órával nem eszem. És lassan felszívódó szénhidrátokat.

2012. márc. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!