Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a témáról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a témáról?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. A párom 20 éves. 1éve 3 hónapja vagyunk 1ütt.. Nem problémamentes a kapcsolatunk.. Mint ahogy valamilyen szinten sztem senkinek sem az.. Nagyon szeret és én is őt! Most 5.ik hónapja lakunk 1ütt az Én szüleimnél. Az ő családja (már ha annak lehet nevezni) nem is keresi, és ő sem őket... Ez hosszú nem is ez a lényeg. Hanem inkább az utolsó húzása.. Elkezdte csinálni a jogsit. Már a forgalmi vizsgánál tartott. Lment levizsgázni, azt mondta h. sikerült. Most derült ki nem rég h. hazudott. Nekem is és a szüleimnek is. Mert nem vizsgázott le.

Mondjuk volt 1 olyan "kikötés" h. ő is tegyen le valamit az asztalra az volt a "feltétel" h. vizsgázzon le akkor 1ütt lakhatunk továbbra is nálunk. Ő azt mondta h azért hazudott mert mellettem ill. velem akart lenni. Nem akart elmenni tőlem.

A legfőbb baj, h. eltávolodtam tőle. Tudjátok olyan rossz az, amikor látod h. pl. anyud nem nagyon fogadja el esetleg csak miattad. Nem nagyon beszélgetnek. Apuval yool kijönnek, nevetgélnek, bár ez az autolsó húzása óta 1 nagyon picit megváltozott de nem teljesen.

Én 1 elég hülye személyiség vagyok. Nekem nagyon fontos az otthoni harmónia a szüleim szeretete. Ebben nőttem fel, nálunk sose volt veszekedés vagyis ha volt akkor én arról nem tudtam, nem hallottam stb..

És most olyan rossz h ugynevezett feszkó van a párom miatt otthon. Yool esik mondjuk h. Apuék mellettem állnak mert azért maradhat még mindig velem, mert az Én boldogságomat nézik. Csak az a baj h. mostanában minden vagyok, csak épp boldog nem ezek miatt...

Nem tudom hogyan tovább?

Tudnátok tanácsot adni vagy esetleg valaki volt már ilyen helyzetben?



2012. dec. 27. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
üljetek le megbeszélni
2012. dec. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezt már egyszer megkérdezted ... akkor kaptál hideget-meleget, hogy a te párod, vagy anyukádé (merthogy ő nem fogadja el) ... úgy tűnik eljutottál oda, hogy már te sem fogadod el ... illetve, nem őt nem fogadod el, hanem nem vagy hajlandó konfrontálódni miatta a családdal, mert neked úgy jó, ha apuka, anyuka adja a hátteredet az életedhez ... fel kéne nőni
2012. dec. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te komolyan 23 éves felnőtt nő létedre tényleg úgy írsz, mint egy 11 éves? (1ütt, Lment, h., yool, stb.)


Egyébként miért nem tette le a jogsit? Miért kellett hazudnia?

2012. dec. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!