Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol itt az egyensúly?

Figyelt kérdés

Tűrjek el mindent, viseljem el a hibáit, a hisztijét, nézzem, ahogy tönkre vágja magát, de ne merjek beleszólni, mert halál fia vagyok. Bezzeg ha nekem rosszul áll egy hajszálam, vagy kicsivel ingerültebb vagyok az általánosnál, akkor máris egy igénytelen sz@rházinak vagyok titulálva.


Én fogok csak ki ilyen nőket, vagy tényleg mind ilyenek vagytok? Nem ám cicababákról van szó, hanem tizenkettő egy tucat csajokról. Minden barátnőjelölttel ez volt eddig a gond. Elfogadtam őket a hibáikkal együtt, ők meg folyton azt akarták, hogy hozzam a tökéletes formám. Van olyan nő, aki natúran is el tud egy kevésbé előnyös kinézetű srácot viselni?



2012. dec. 27. 19:07
1 2
 11/11 isshosenkin ***** válasza:

kicsit haggyj fel a csajozással...erősödj meg szellemileg...csináld azt , amihez kedved van...foglalkozz magaddal, közben megnő az önbecsülésed, önbizalmd, és miközben csinálod a napi dolgaidat, akkor mikor nem is számítasz rá, na akkor össze fogsz jönni egy jó csajjal...


azért, mert akkor már új ember lesze, aki ásként gondolkodik, máokat vonzz be....


jólhallod..nem te akarod majd, hanem ők....


és akkor lehetsz te akármekkora kretén elnézik majd neked, sőt, ezt fogják benned igazán szeretni....


éérdekes, de így van...


és fordul a kocka

2012. dec. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!