Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek milyen elváráso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen elvárásotok van egy férfitól komoly kapcsolat létesítése szempontjából?

Figyelt kérdés
Kritériumokat írjatok, ami esetleg tapasztalat alapján alakult ki, hogy kivel, milyen típussal nem kezdenétek, vagy inkább hogy mik az igényeitek ahhoz, hogy egy férfit elfogadjatok társnak?

2012. dec. 28. 13:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

8-as ,ez elég PUA forum "izű" volt, de sokszor olvaom ezt a sablon szöveget itt. Részben azért igaz. De nem teljesen.

Egyszerüen túl sok nő pofázza itt is azt ,meg látom is,hogy azokat a majmokat rajongják nagyon, akikkel el tudnak röhörészni. Ezek ilyen humorzsákokat keresnek maguk mellé, hidd el, egy elég komor pofájú jóképű izmos fickó inkább csak taszítja őket, mintha ugyanez nem komor,hanem jó humorú volna. Egyszerüen a nők zöme csak az ilyen poéngyáros fazkalapok mellett tud feloldódni. Sajnos :(

2012. dec. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

egyszer kell megégetni magad egyféle területen, utána olyat már többé biztos hogy soha nem akarsz! Az első két pasinál (nőnél) még naiv az ember. De minél többet "elfogyasztunk" annál magasabbak lesznek az igények, mert nő a kritériumok száma. Szerintem ezért van sok szingli. Mert úgy gondolják, hogy inkább vagyok egyedül, mint egy alkoholistával, vagy egy nácival, vagy egy verekedőssel, vagy egy igénytelen lusta semmirekellővel. stb. aztán ezek már összeadódnak, nincs kompromisszum. Pl: Jólvan: helyes, és rendes, nincsenek szélsőséges nézetei, nincs semmi életbevágó hobbija, nem iszik, csak ... mondjuk nőzik. Puff neki, ki az a barom aki pl ezt elviseli? Egy kritérium, és máris lőttek az egésznek.


De ez lehet azok a nők esete, akik az első csoportból választanak. Mostmár maradjunk a 8-as barátunk csoportosításánál :)


Egyébként hozzá tenném, hogy nem biztos hogy az első csoportba tartozó fickók csak a jó pasik. Vagyis ha pasi lennék, és a második csoportba tartoznék, akkor tuti hogy tennék érte valamit, hogy átkerüljek a "nők döglene érte" kategóriába. Nőként igenis vonzó tud lenni egy férfi, mondjuk ha csúnya, de menő vállalkozó. Mert az is tud lenni egy sárm, ha valaki sikeres, és vitte valamire az életben. Vagy mondjuk, ha nagyon jó apa, vagy tanár jellegű tanító, gondoskodó. Sok minden kell egy nőnek, nem csak az, hogy jóképű és erős legyen. Egy nőt sok mindennel le lehet venni a lábáról, csak minden férfinak meg kell találnia azt, amiben kiemelkedő tud lenni. Én biztos kitűznék valami célt, amivel hódítani tudnék. Mondjuk lejárnék edzeni, és kigyúrnám magam, vagy sikeres üzletkötő lennék, vagy nagy tudású világot bejárt valaki, vagy bármi, biztos kitalálnék valamit. A társkeresőkön sem egyértelműen a magazin fiúk a jó pasik, hanem azok, akiknek a képein látszik, hogy valamit jól csinálnak. Legyen az sport, vagy utazás, vagy üzlet, vagy igényesség, Pl ha jó ruhában van egy fickó, az is nagyon vonzó tud lenni. Vagyis sokat dob rajta.

2012. dec. 28. 13:56
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem értelek kérdező. Azt mondod, hogy lány vagy, de mégis a lányok elvárásai érdekelnek?

Nem tudod, hogy hova kellene belőnöd a lécet? :P

2012. dec. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
miért? lányként miért ne érdekelne mások véleménye? Érdekel a többi nő felfogása, hogy manapság mennyire erősek az elvárások, hozzájuk képest az enyém stb. És érdekel hogy mások milyen emberek, mert mindig lehet tanulni másoktól, akik másképp gondolkodnak.
2012. dec. 28. 14:48
 15/18 anonim ***** válasza:

Nálam a hasonló családi háttér, hasonló világnézet, hasonló intelligenciaszint feltétlen elvárás. Nem hiszek abban, hogy az ellentétek vonzzák egymást.

Ezen felül persze legyen őszinte, nyílt, humoros, stb. De tulajdonképpen bármi mástól eltekintek, ha kell.


A mostani párom például nem teljesen őszinte, gyakran megesik, hogy elhallgat dolgokat, amikből tudja, hogy konfliktus lenne. De mivel a fontos szempontjaink egyeznek, így ezt elviselem, illetve próbálom vele megértetni, hogy jobb, ha megbeszéljük a dolgokat.

2012. dec. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nálam hogy ne legyen vallásos, mivel ateista vagyok. Szeresse azokat a dolgokat amiket én: könyvek, művészetek, színház, balett. De ilyen csak a tündérmesékben van ezért: művelt, jóképű, kedves, egyedi, udvarias...

Ne legyen homofób, mert azokat utálom.

2012. dec. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam azt a cikket, amit a #8-as idézett, én teljesen egyetértek vele. Számomra elengedhetetlen hogy szexuálisan vonzódjak az illetőhöz. Hiába vagyunk egy hullámhosszon, hiába tökéletes jelölt számomra ha egyébként nem mozdít meg bennem semmit, akkor akár fejre is állhat, nem lesz köztünk semmi maximum barátság. Tehát ez az első szempont, a többi pedig, ami még fontos: legyen hasonló az érdeklődési körünk, az életszemléletünk, legyen önálló gondolata, vélemyéne, élete. Legyen titokzatos, nem egyből kitárulkozó, mert az számomra elég unalmas. Sok pasi ott rontja el többek között, hogy már az elején eláraszt azzal, hogy én milyen izgalmas és különleges személyiség vagyok és ő pont ilyen barátnőt szeretne magának. Még ha tényleg így is érzi akkor sem kell ezt a tudtomra adnia, mert így már nem lesz érdekes a szememben.
2012. dec. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

-őszinteség

-tisztelet

-odafigyelés

-kölcsönös érdeklődés (napi szinten~teló, messenger, személyes meeting)

-kommunikáció gördülékenysége

-intimitás

-szexuális vágy egyezése

2018. jan. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!