Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem nem tudom már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem tudom már annyira szeretni barátom, mint régen. Van így értelme?

Figyelt kérdés

3 évvel ezelőtt voltunk együtt pár hónapot, én akkor nagyon belezúgtam, majd ő szakított. 2 éven keresztül ment az, hogy párhavonta elkezdtünk beszélgetni, majd végül összejöttünk. Valamennyivel több, mint 1 éve vagyunk most együtt. A nyár gyönyörű volt, újra azt éreztem, mint amikor először jártunk, de szeptemberben én máshova mentem egyetemre, 2-3 hetente találkoztunk, és elmúltak a nyári érzéseim, újra az van bennem, hogy nem lesz már olyan, mint régen. Első nagy szerelem a mienk, nem lenne könnyű a döntés nekem sem. De van így értelme? Valakinek hasonló esete?


20/L


2012. dec. 28. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A tűz előbb-utóbb elmúlik. Rajtatok múlik, hogy a láng kialvása után mi lesz a kapcsolattal, hogy a szerelem át tudott-e alakulni mélységes szeretetté. Ezt te érzed. De valószínű, hogy ez a sok egymást való húzás-nyúzás elég sok mindent kiölt belőletek.
2012. dec. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elérkeztél hát végre a kiunódási stádiumba, sok sok férfi nagy nagy örömére! Semmiképp ne tartogasd a kiunt pasast, mert nem elszel vele igazán boldog. Amint az első számodra szimpatikus utódjelölt betoppan, rögtön repüljön! mint a madár! Vágd ki! hisz az a fontos úgyis,hogy te boldog legyél, hisz egy életed van, nem jó olyan mellett megvénülni, akivel nem tud kiteljesedni az életed. Mennyi de mennyi kalandról, tüzes szaxről maradsz így le.

Szóval bhaszd ki nyugodtan, ő is csak becsapva volna, ő sem tudna boldog lenni egy olyan mellett aki már lélekben rég nincs vele!

2012. dec. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az lemaradt, hogy barátom mindennél jobban szeret.


Köszi az eddigi válaszokat.

2012. dec. 28. 22:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én szinte teljesen a te helyzetedben voltam nemrég.Elkezdett hiànyozni a kezdeti egymàsért rajongàs,a fokozott odafigyelés egymàsra.......baromira összekaptunk nem is egyszer,és nem is kicsit.....aztàn volt h majdnem szétmentünk,akkor elgondolkodtam.....elkezdtem a pozitiv dolgokra figyelni,azokat is értékelni,hogy mennyi mindent jelent ö nekem,és ha nem is rózsaszìn ködös az egész,de nagyon jó.Kialakult bennem az àllandó szinten lévö szerelem,megbékéltem,elfogadtam hogy a kapcsolatunk alakul formàlódik,és nem lehet mindig cukormàzban ùszó mese.

Sajnos mi lànyok sokszor nem vesszük észre,hogy mi mennyi mindent hibàzunk.Lehet a pàrodnak is lenne miért panaszkodni,de nem panaszkodik,mert a szerelmével szemben azok a dolgok kompromisszumképesek.

Az a tapsztalatom,hogy egy rendes fiù ha szerelmes lesz,akkor tényleg mindent megadna a szerelmének,csak a szerelme meg a rosszat làtja meg.

Amióta tisztàztam én is ezeket magamban,jobb a kapcsolatom a szerelmmel mint valaha.

Gondplkodj rajta,hogy vajon te mindent beleadtàl e ebbe.....

2012. dec. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! :)
2012. dec. 30. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!