Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pároddal megbeszéltétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pároddal megbeszéltétek előre, hogy mit tennétek, ha hiba csúszna a védekezésbe?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy mennyire jellemző az, hogy a párok ELŐRE, még az első szexuális aktus előtt tisztáznák, hogy mit tennének akkor, ha védekezés csődöt mond és besikerül a gyerek.


Az utóbbi időben több olyan kérdést olvastam itt, hogy "tisztességes-e, ha egy nő meg akarja tartani a becsúszott gyereket a férfi akarata ellenére?"

illetve olyat, hogy

"elhagynád-e a párodat, ha védekezés ellenére teherbe esne? Vagy vállalnád a felelősséget?".


Számomra ez olyan fura.

Teljesen természetesnek tartom, hogy erről IDŐBEN beszélni kell, hisz még akkor is érhet meglepetés, ha elvileg ismered a párod véleményét a témáról.


TI hogy látjátok?


Tudjátok, hogy a párotok hogy áll a témához?

Megbeszéltétek előre?


Tudjátok, hogy hogy áll a párotok az abortuszkérdéshez?

Vagy meglepetésként érne?


Érdekelne a korotok/nemetek/mikor beszéltétek meg (előre, vagy csak amikor először "késett" a lánynak...)?


Köszi



2012. dec. 28. 22:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező


kérlek ne nevezd férfiaknak azokat a gennyes aljas férgeket, akik felcsinálják a nőt, mert nekik sz@r érzés óvszerben szeretkezniük és emitt nem veszik fel. Majd ha baba van akkor ők lépnek le aljas módon a süllyedő hajóról.


Az ilyen emberek valahol félúton vannak az orromban összegyűlő fika és egy parazita között.

2012. dec. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
94%
Mi megbeszéltük, hogy ha hiba csúszik a védekezésbe elvetetjük, ekkor 17 évesek voltunk. 21 éves korunkban "hiba" csúszott a védekezésbe, a világ legjobb hibája, és bár csak egy fekete folt volt a képernyőn, a legklasszabb fekete folt, amit valaha láttam. Mára 4 éves, még mindig jó fej és már nagyon várjuk az érkező testvért. Nem hagytam volna el őt terhesen... Ez nagyon para lett volna. Ostoba a férfi, aki lemond erről, a világ legjobb dolga, akkor is az, ha nem mi terveztük el.
2012. dec. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, igen, mivel a védekezés ugye eleve az adott két ember megegyezésének kérdése, nyilván ajánlatos szóba hozni a védekezés kudarcának esetét is.
2012. dec. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

a véletlenül teherbe esnék(védekezés mellett), biztos hogy elvetetném! Nem vagyok még felkészülve,h gyerekem legyen..pláne hogy nincs meg a megfelelő háttér...mert én nem a szüleim nyakára akarom akasztani a gyereket,nem nekik fogom szülni...hanem én szeretném eltartani...csak még nincs megfelelő anyagi háttér..+egy darabig még nem is lesz! Barátomnak is mondtam..ő is egyetért...!

23/N

2013. jan. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!