Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitség nem jön össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség nem jön össze a párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
12 éves srác vagyok és egy másik osztálytársammal akarok járni mert hát tök szép... az egész ugy indult hogy egy éve jött át a mi sulinkba és hát felvettem msn re beszélgettünk aztán egy kiránduláson segitettem neki mert elveszlet a cucca... de azt mondta nem kell segiteni... és egyszer megkérdeztem hogy nincs e kedve velem járni... azt mondta hogy nem... erre másnap óta folyamatosan engem néz... gondolom akkor biztos tetszek neki csak nem meri elomondani ? mert szerintem nem mert elmondná mert már más fiuknak egyből azt mondta hogy igen...
2009. aug. 25. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
vagy még 12 évesen nem akar járni senkivel, erre nem gondoltál?
2009. aug. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen de neki volt már azelött is barátja mielött idejött...
2009. aug. 25. 19:17
 3/11 A kérdező kommentje:
Mármint a suliba
2009. aug. 25. 19:17
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Párkapcsolat 12 évesen? 12 éves csaj az a gond még azt se tudja szinte mi az hogy járni valakivel, és amúgy is tuti hogy fél. Várhatnátok még ezekkel.
2009. aug. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
most mi baj van ezzel?
2009. aug. 25. 19:45
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért kell b.nő neked hogy elvihesd magadhoz hogy megmutasd a legújabb PS-játékod? Vagy hogy magad elé engedd a menzán???

Ugyanmár... szánalmas. L/22

2009. aug. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
teis voltál gyerek ... ez nem veszekedő oldal meg stb... én kérdeztem és normál válaszokat kértem...
2009. aug. 25. 20:21
 8/11 anonim ***** válasza:
:D Nekem is tetszett ennyi idős koromban egy lány. Azt mondom hogy ti még fiatalok vagytok a párkapcsolathoz. De azt is mondom hogy van esélyed, ha zt mondta hogy nem akar járni veled de viszont téged néz folyton akkor azt mondom hogy viszonozza ezt. Beszélgess el vele hogy nem e menne el veled vlhova sétálni. És közben kérdezz rá. De ne hirtelen témaváltás legyen, hanem szép, finoman mond. "Tetszel nekem, és szeretném ha járnánk, de csak akkor ha te is akarod" Vlmi ismi. Lhe finomítani rajta! Sok sikert! 15/F aki tapasztalt volt.....
2009. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi
2009. aug. 25. 21:55
 10/11 anonim ***** válasza:

Arra emlékszem, hogy ennyi idős koromban meg lehetett nyerni a szívemet egy virággal vagy egy tábla csokival. Esetleg még valami aranyos kis szerelmes levéllel is. Tetszik ezek közül valamelyik?

18/L


Haley

2009. aug. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!