Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 28 évesen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 28 évesen egy kisbabával van esély hogy rátalál a szerelem még az illetőre valaha?

Figyelt kérdés
(Nőről van szó). Csinosnak csinos és nem látszik rajta hogy szült, de ki vállalja fel a más gyerekét? Már olyan aki normális, nem lepusztult, elzüllött alkoholista?
2012. dec. 30. 23:54
1 2 3 4
 11/31 Hole Hunter ***** válasza:
Ne légy kishitű! Sokkal több ember képes nevelni és szeretni akár más gyermekét is, mint gondolnád. Nekem is van, nem is egy, akinek segédkezni volt szerencsém a felnevelésében. Mellettük van saját gyermekem is. Aki szereti a srácokat, annak nem okoz semmilyen problémát ez...ráadásul még züllöttnek sem kell lenni hozzá...sőt azok inkább alkalmatlanok erre és ezt tudják is magukról.
2012. dec. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
itt azzal van a baj, hogy más gyereke... szerintem a te esetedben 2 lehetőség áll fenn, mármint ami valószínű: ha nagyon jó csaj vagy és emellett még rendes is úgy találhatsz egy jóképű rendes férfit is, de ahhoz kategórián felülinek kell lenned. a másik lehetőség, hogy felszedsz valami palimadarat akihez ugyan nem vonzódsz, de gondoskodik rólatok.
2012. dec. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Szerelmet keresnék én ahogy a főkérdésben is írtam...palimadár nem kell. Gondoskodom én magunkról.
2012. dec. 31. 00:12
 14/31 anonim ***** válasza:

Kisgyermekes anya vagyok. Nem egy olyan férfival akadtam össze csak az elmúlt néhány hónapban, akik simán felvállalták volna a gyermekem, sőt, még örültek is neki (volt, akinek már volt saját, volt, akinek nem).

Nyilván csökkenti a potenciális partnerek körét a gyermek, de korántsem nullára.

Továbbmegyek: a saját családomban is van több olyan nő, aki kisgyermekkel talált párt magának. Olyan is, aki több kisgyermekkel. Soroljam még? Egyáltalán nem lehetetlen!

2012. dec. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
A züllöttet úgy értettem Hole Hunter, hogy akinek minden mindegy...az is hogy a nőnek van gyereke, vagy nincs.
2012. dec. 31. 00:20
 16/31 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi akadalya!
2012. dec. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Komplikato ***** válasza:

"Szerintem az elvált, gyerekes hapsik között kellene szétnézni..."


Első tippnek nem rossz. De most jöttem egy barátomtól, látogatni voltam ... Ő 6 éve jött össze egy hölggyel, akinek akkor 10 éves fia volt. Most a hölgy a felesége és egy nagyon édes 18 hónapos gyerekük is van. És soha nem hanyagolta el a nevelt fiát sem, szóval kedves kérdező van ilyen.

2012. dec. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy ugyanolyan egyszerű lesz így újra párra találnod, mintha még gyermektelen lennél, de természetesen van esélyed, nem is kevés! Fogd fel úgy a dolgot, hogy ez egy komoly szűrő és akik nem szeretnek igazán vagy csak kalandot keresnek, azok hamar lekopnak és legalább nem rabolják az idődet.


27 L

2012. dec. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
Nekem van egy lànyom, hàt a lànyok azèrt ennek sem szoktak örülni! :D
2012. dec. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Én pl nem kalandot keresek de más tróger pali gyerekét biztos nem nevelném. Mindig ott lesz az "apuka" is hogy bekavarjon, sőt néha még az ex-anyós is.

Azért ez nem csak egy apróság...

2012. dec. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!