Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam meg a fiút,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg a fiút, aki nem éppen a legpéldásabb srác?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akit több mint fél éve ismerek.Haverokként kezdtük,neki akkor volt barátnője(már 1 éve).Rengeteget hülyültünk,osztottuk egymást,baromkodtunk.Aztán májusban szakított barátnőjével.Nekem mindig mesélt róla és a kapcsolatukról is.Aztán elzüllött.Már 3-4 egy éjszakás kalandban volt része.Nekem elmesélte őket.Féltékeny voltam,mert én nem csak haverként tekintettem rá.És ezt ő is észrevette.Nyáron most nem sokat beszélgettünk.Ha igen akkor is általában a csaj ügyeiről,de teljesen letettem róla,közben nekem is lett barátom.Egyik sztorija közben megkérdezte,hogy már nem vagyok féltékeny?És én csak egy kérdéssel válaszoltam : "Miért lennék?"Aztán jött egy lány,akiről áradozott,megmutatta nekem képen,én pedig csodálkoztam mert nem ilyen lányokat szokott felszedni,sokkal de sokkal kihívóbbakat(bocsánat a kifejezésért).Észrevette,hogy nekem nem tetszik a lány.Aznap hajnalig beszélgettünk.Másnap is.Teljesen megnyílt nekem.Elmondta nekem,hogy miért keveredik egy éjszakás kalandokba,mert fél,fél,hogy újra összetöri egy lány a szívét.(ezzel arra az 1-1,5 kapcsolatára gondolt)Egyre többet beszéltünk.Miattam fent maradt hajnalig,pedig ez sosem volt szokása.1 hét után azt írta,hogy tudja,hogy jobban kedvelem őt,mint a saját barátomat(nem mondtam semmit,de igaza volt...)Elkezdtem kötődni hozzá.Minden nap felhívott mikor nem msneztünk.Azt mondta azért,mert hiányol.Megkérdezte,hogy mit gondolok a kapcsolatunkról(baráti és nem baráti szempontból is).Aztán elhívott magához.(azt tudni kell,hogy én személyesen csak egyszer-kétszer láttam,akkor is csak pár percre)Mondtam neki,hogy nem leszek egy újabb trófea.Ő megnyugtatott és mondta,hogy velem nem tenné ezt,tudja milyen vagyok és olyan lányt keres,aki nem adja oda magát bárkinek.(annyi ilyen szöveget hallottam már..tipikus pasi duma vagy mégsem?!)Szóval elmentem hozzá.Megnéztünk két filmet,beszélgettünk,zenét hallgattunk.Semmi nem történt,még egy csók sem.Arra lennék kíváncsi,hogy most ő érez valamit irántam vagy sem,és teljes mértékben egy megbízható barátnak tart-e???Én úgy érzem kezdek beleesni.
2009. aug. 25. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát hajrá mond el neki!:)


Volt egy olyan srác akit a suliban mindenki ismert és kegyetlen rossz volt mindenféle bunyók balhék köcsögösködés minden...persze ő jött ki belőle jól és lett egy barátnője és azonnal megváltozott tanulni kezdett felhagyott a csavargással mindenben megváltozott...ha ez a srác fele ennyit változik szerintem már annak is fogsz örülni:)! egy nő sokat változtathat egy fiún sok sikert!

14/F

2009. aug. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,ez igaz,hogy a lányok sokat tudnak változtatni egy fiún,de félek.Félek neki elmondani az érzéseim.És ha elmondom?Vagy nem lesz semmi és megy minden tovább.Vagy lekoptat,mert neki tetszik így az élete.Más lehetőség nagyon nincs,még ha ő is érezne valamit,akkor is ő néhány napja azt írta nekem,hogy ha újra belevágna egy kapcsolatba,akkor vagy egy olyan lánnyal,mint én vagy pedig újra a májusban véget ért kapcsolatát kezdené újra.És tény,hogy nekem is ott a barátom.Most lesz 1 hónapja.De nem szeretem és igazából egy nyílt kapcsolat félében vagyunk együtt.
2009. aug. 25. 23:18
 3/3 anonim ***** válasza:

ugyan így voltam 12 évesen amikor randiznom kellet egy csajjal minden bajom volt most ez nem áll jól az nem tetszik mi lesz ha nem-et mond?


Most igen ez más szitu de az se jó ha magadba fojtod mond el neki nem veszíthetsz rajta semmit mert ha jó barátod ezentúl is az marad!:)

2009. aug. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!