Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen az ideálja? Fiúk! Milyen csajt tudnátok elképzeli barátnőtöknek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 30. 00:14
1 2
 1/13 Egy Srác Asszem ***** válasza:
100%
középhosszú , hosszú haj , barna v fekete. szép arc, csinos testalkat, intelligens, jóhumorú, kommunikatív, mosolygós, kedves, hűséges, őszinte, stb stb. de a legfontosabb hogy szeressen , és aztért szeressen aki vagyok :D kb erre vágyom de eddig hiába :D
2012. dec. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Rothadó fogak, púpos hát, az egyik lába legyen rövidebb, a p*csája legyen jó büdös és redvás. Kb. ennyi, semmi extra, egy átlagos lány.
2012. dec. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ideálom nincs. Szeressen és legyen őszinte, ennyi.
2012. dec. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Alacsony,vékony,de nem deszka,vörös haj(de nem a természetes,hanem a festett sötét),jó fej,nagy szájú.
2012. dec. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

1.

Én is elkezdtem leírni de végül marha hosszúra sikeredett... aztán elolvastam miket írtak eddig. Konkrétan ugyanaz nekem mint a Tiéd csak te rövidebben írtad :D

+1 Neked

2012. dec. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

175cm magaság körül , szükésbarna haj , kékszem , szép arc ,hosszú haj , kerek közepesen nagy mell , sportos test alkat , hosszú lábak ez a külső


belső: kedves,házias(főzés,mosás,takarítás stb.) , őszinte , hűséges

2012. dec. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem az az ideálom, hogy, szerelmes legyek :)

Legyen természetes, és nem baj ha valami van a kobakban is.


Egyedül a kiló sminket, festett bohócokat, és a műanyag babákat nem szeretem.

2012. dec. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
160-170cm magas, hosszú barna haj, vékony, lapos has, barna szem, aranyos arc, mosolygós, vidám, kedves, pici fenék, pici mell, őszinte, szeret hülyülni és tud szeretni :)
2012. dec. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
és én se szeretem a sminket, mint az előző
2012. dec. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem szoktam képzelődni.:)
2012. dec. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!