Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg? Mit tehetnék, hogy néha csináljon úgy, mintha érdekelné?

Figyelt kérdés

A barátommal egy hete voltunk 3 hónaposak. A "legjobb" barátnőm előre örült neki, hogy boldog vagyok, sőt egy kicit irigy is volt (ezt ő mondta), hogy sikerült manapság ilyen srácot találnom.

Most (2 hónapja kb.) soha nem kérdez a barátomról, ha meg én mondok vmi apróságot (pl. ha megkérdi, h mit csináltam hétvégén, mondom, h Vele voltam, náluk) akkor elkezdi, h: na már megint róla van szó. :@

Pénteken este írt fb-n, hogy összeveszett barátnőjével és hogy szerintem elküldjön-e neki egy idézetet, hogy nem ilyen az igaz barát.. stb... én ezt csak ma délelőtt vettem észre: írtam neki, hogy kinek akarja ezt elküldeni, erre visszaírta, h már senkinek. Mindig mondja, hogy elhanyagolom, mikor bármi témát hozok fel hétköznap (amikor együtt megyünk suliba, egy helyre járunk) szinte mindig az van, hogy az nem jó ahogy én mondom, meg h sose érek rá, meg h folyton sietek...

Csak sztem lenne az a legjobb barát dolga, hogy támogasson? Hogy örüljön annak, ha boldog vagyok?

Pedig ő gyönyörű szép, bármelyik ujjára kaphatna pasit, de annyira válogatós, hogy nem igaz.. meg én is mondhatnám, hogy folyamatosan elhanyagol, mikor helyettem sokszor a k.rva osztálytársaival megy el bulizni, nekiállt piálni... Ilyenkor mi a teendő? Mert nem akarom elveszíteni, mert mégiscsak a legjobb barátnőm (volt?)? :( Köszönöm előre is! 17L


2013. jan. 2. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
ebben az életkorban nekem is voltak olyan barátnőim, akik ha kapcsolatba kerültek csak a pasijukkal voltak állandóan és nem is nagyon volt más témájuk, talán te is ilyen vagy
2013. jan. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem arról van szó, hogy ő még nem érett meg egy komoly kapcsolatra, mint te, és ezért nem tud ezzel a helyzettel mit kezdeni. Nem tudsz mást tenni, mint türelmes lenni, előbb-utóbb ő is beérik vagy talál magának egy barátot, és akkor másképp fogja látni a dolgokat.
2013. jan. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

# 1/2

nem csak róla beszélek, csak minden más téma, amit felhozok, abban nekem nem lehet igazam, csak neki. Bármi más témát bedobok, csak egy, max. két szavas válaszokat ad.. de nekem ugyanekkor végig kell hallgatnom, hogy az ő o.társa mennyire megbántotta stb. És én a barátomról nem is beszélhetek, mert már megint.. mikor már szinte meg sem merek szólalni, mert rögtön "leordít", h az nem úgy van, meg h inkább menjek a barátomhoz.. tiszta flegma és bunkó lett:(

2013. jan. 2. 12:33
 4/4 anonim ***** válasza:

valószínűleg bizonytalan lett, és átment védekezésbe

ugye te most más életszakaszban vagy, most a barátod a legfontosabb és a legizgalmasabb, ő meg nem tud ezzel mit kezdeni


egyébként azért a barátnőd, hogy ezt megbeszéld vele. hidd el, minden kapcsolat alapja a folyamatosa kommunikáció, és jobb pár dlgot kimondani és nem taktikáni

ha úgy egyszerűbb írd le neki, mondjuk valamelyik pénteken és beszéljétek meg a hétvége altt, így a hétfőt már tisztázott körülmények közt kezdhetitek

2013. jan. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!