Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom külföldre megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom külföldre megy dolgozni, de nem akarja, hogy vele tartsak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom ősszel külföldre megy, tervei szerint maximum 2-3 évet marad kinn, de időnként hazalátogat majd. Ahogy beszélgettünk, azt mondta, hogy ha magával vinne, akkor annyi pénzt kellene rám költenie, hogy nem lenne értelme kinn dolgozni, maradhatna itthon is. Engem viszont nem akar azzal "terhelni", hogy itthon várjak ez idő alatt rá, és közben nem tud semmi biztosat ígérni.

Pedig nagyon szeretjük egymást, meg minden rendben van köztünk. Csak valahogy mégsem - ezek szerint.

Mit tegyek, hogy megváltozzon a véleménye és ne csak én akarjam ezt a kapcsolatot, főleg, ha Ő megy olyan messzire?


2008. máj. 30. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezek szerintem ő nem igazán akarja ezt a kapcsolatot. Ha igazán szertne, akkor vagy magával vinne (te is tudnál külföldön dolgozni és akkor nem csak az ő pénzéből élnétek) vagy azt mondaná, hogy "várj rám, mert szeretlek, de csak így tudom megoldani, hogy a jövőben legyen miből élnünk" és persze időnként hazajönne hozzád. De ha nem így akarja, akkor tuti mást fog keresni kinn... A véleményén csak úgy tudsz változtatni, ha azt mondod, hogy te is mész és ott dolgozol.
2008. máj. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
most ezt miért? a faszért nem szerethet azért mert kimegy dolgozni? és miért keresne mást? a nők sokkal hűtlenebbek! Mit tegyél ha nem tarthatsz veled de szereted? MARADJ OTTHON!
2008. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igenis szeret! És mivel én csak most érettségiztem, nem sok munka közül választhatnék, azt meg nem engedi meg, hogy mosogassak, míg Ő a diplomás munkáját végzi...
2008. máj. 30. 16:15
 4/13 anonim ***** válasza:

Jelentkeztél egyetemre, főiskolára, valamilyen tanfolyamra? Valamilyen szinten igaza van a párodnak, hogy nem akarja hogy kimenj - hisz semmilyen végzettséged nincs. Ha továbbtanulsz, úgyis kevesebb időtök jutna egymásra, így pedig csak a sulira koncentrálhatsz. Manapság olyan fejlett a technika, hogy a kapcsolattartás is megoldott - tudom, nem az igazi, de jobb, mint a semmi.


Szerintem bízz meg a barátodban, engedd ki, te pedig legyél azon, hogy minél hamarabb utánamehess (szerezz diplomát, szakmát)! A puding próbája az evés, én drukkolok!

2008. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

menj vele mindenképp (persze csak úgy hogy elötte megbeszéltitek) és elmondod neki hogyha te is kimehetnél vele akkor te is kinnt dolgozál és keresnél pénzthogy neki ne kelljen téged eltartani(és legyen értelme kint lenni)



lehet hogy a végén az lenne belőle hogy kint laktok 20 évig:)az oan meseszerű lenne (de télleg!ha látja hogy ennyi mindent megtennél érte lehet h itthon marad veled és keres itthon egy oan állást amivel sokat kereshet:)))

2008. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, jelentkeztem egyetemre. Sima érettségivel az a baj, hogy nagyon nehéz külföldinek munkát kapni. Meg aztán Ő is oda megy, ahova küldik, lehet, hogy át fogják helyezni egy másik országba, így meg aztán pláne nem könnyű. De néhány év múlva mindenképpen haza fog jönni!
2008. máj. 30. 18:29
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nehez dolog, es komoly valasztas.

Erre komolyan le kell ulni es megbeszelni.

Akarmennyire szeressen, meg hazassag eseten is nagy dolog ha a ferfi tobb mint par honapra elmegy.

en elhiszem h te odaado lennel es biztos vagyok benne h megvarnad.

De o? Akarhogy szeressen egy ferfi, megis ferfi....mit csinalsz ha vartal ra 3 evet es megtudod h beleszeretett ott mas valakibe?

Hogy fogod erezni magad mikor varod a levelet es egyre ritkabban jon?

Ezek a dolgok szep lassan bele fognak oriteni teged.

ltavolodnatok, valtozik az ember, mikor uj embereket ismer meg.A nyers igazsag sajnos az, h vagy vele mesz...vagy nem hinnem h ennek lenne tobb ertelme.

Ne legy naiv....egy ferfit konnyu leszedni a labarol.S foleg ha nem vagy ott..

Menj vele, probald ki, lassatok milyen..hha o is beleegyezik.Mert ha egyutt akartok maradni, vagy o vagy te nem mesz el. A lenyeg h akarhol vagytok egyutt legyetek.

A baratom 3 evet jart az exevel, amig elkerult mas varosba egyetemre.Elhiszed h ugy nem tudtak tartani a kapcsolatot?

Mert 10 oras az ut oda.Ez tette tonkre a kapcsolatukat.

Es megismert engem, es elvolt tavolodva a csajtol, es eleg volt h tobbet ne erdekelje a no. S ezt en is azutan tudtam meg, miutan mar egyutt voltunk.

Ha egyutt es komoyl a olog, akkor egyutt joban rosszban, ha szeret annyira.

Nagyon nehe a dontes, de vedd pozitivan, es harcolj azert ami a tied!

2008. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én is pontosan ezt látom, amit leírtál, kedves utolsó válaszadó. :(
2008. máj. 30. 20:52
 9/13 anonim ***** válasza:
Viszont ha vele mész, tönkre teheted a jövődet is. Mert ez egy kapcsolat, ami egyik napról a másikra véget érhet, sose tudhatjuk. Te meg kimennél vele, érettségivel legfeljebb mosogatást, pincérkedést ajánlanának, és egyszer csak egyedül maradhatsz. Akkor mi lesz? Szerintem a jövőd érdekében fontosabb, hogy továbbtanulj.
2008. máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ajj, az a gond, hogy itt mindannyiatoknak igaza van. Gyakorlatilag tökéletesen látom a problémát: Ha vele megyek, mosogathatok és ha esetleg szakítunk, akkor ott állok egyedül, x évesen, diploma és minden nélkül. Ha itthon maradok, akkor a távolság lehet megöli az egészet.

Vagy, ha tényleg összetartozunk, akkor megmaradhat!?

2008. máj. 31. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!