Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom külföldre megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom külföldre megy dolgozni, de nem akarja, hogy vele tartsak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom ősszel külföldre megy, tervei szerint maximum 2-3 évet marad kinn, de időnként hazalátogat majd. Ahogy beszélgettünk, azt mondta, hogy ha magával vinne, akkor annyi pénzt kellene rám költenie, hogy nem lenne értelme kinn dolgozni, maradhatna itthon is. Engem viszont nem akar azzal "terhelni", hogy itthon várjak ez idő alatt rá, és közben nem tud semmi biztosat ígérni.

Pedig nagyon szeretjük egymást, meg minden rendben van köztünk. Csak valahogy mégsem - ezek szerint.

Mit tegyek, hogy megváltozzon a véleménye és ne csak én akarjam ezt a kapcsolatot, főleg, ha Ő megy olyan messzire?


2008. máj. 30. 14:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gáz, elvárnád tőle, hogy eltartson téged? Te miért nem dolgozhatnál?
2008. jún. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Dehogy várnám el. Ha végigolvastad volna, tudnád, hogy nem akarja hagyni, hogy érettségivel-kétnyelvvizsgával csak mosogassak és ne egyetemre járjak...
2008. jún. 1. 10:08
 13/13 anonim ***** válasza:
És igaza van, hogy nem engedné. Te értelmesebb vagy ennél (a két nyelvvizsga azért nem véletlen). Ezt könnyű lesz megbánni. Szerintem kezdd el az egyetemet, aztán egy idő után még mindig kimehetsz utána (passzív félévet kérsz, halasztasz stb.), ha még érdemes lesz. Ez lesz a kapcsolat igazi próbája.
2008. jún. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!