Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne a tudtára adni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne a tudtára adni, hogy nagyon zavar a dolog?

Figyelt kérdés

Barátom közel egy éve megcsalt egy hozzá is méltatlan "nővel", prostiként dolgozik.

Kb. 1 hónapig tartott a viszony, a "hölgy" szerelmes volt belé és gondolom jólesett neki, hogy valaki úgy bánik vele, mintha kapcsolatban lennének.

Aztán megtudtam, vége lett ennek.. mivel szeretem a barátomat, megbocsájtottam a megbocsájthatatlant.

Ezek után írt nekem és mindenfélének lehordott, barátomra is írt nem éppen szép szavakat.

Ő a balhézós típusú emberek közé tartozik, ezért nyáron, amikor meglátott a barátommal, nekem akart jönni és csúnya szavakkal illetett, és ordibálta az utcán, hogy megver. Barátom kis híján megütötte, dehát egyrészt nőt nem üt meg, másrészt pedig nem ér annyit, hogy rendőrségi ügy legyen belőle.

Ekkor őt is lehordta mindenféle csöves, hajléktalan b*zinak.

Ezek után biztos voltam benne, hogy nem lesz már semmi köztük.

Ősszel viszont észrevettem, hogy leveleztek.. és a barátom is úgy írt neki mint aki "megbékélt", a csaj szokás szerint szerelmet vallott neki és találkozni akart..

Én szembesítettem ezzel, hogy rosszul esik, volt egy kis összeveszés emiatt, de nem írt neki, úgy tűnt, belátja.

Most viszont néhány napja láttam, hogy feloldotta a tiltást és újra ismerősök lettek.

Ez nekem rosszul esett, szóvá is tettem. Azt mondta, ha akarom, letiltja bár szerinte semmi értelme, mert nincs abban semmi, hogy ismerősök.

Azóta eltelt néhány nap, ma is rákérdeztem, hogy letiltja-e? azt mondta, még nem tette meg, de nem sok vizet zavar szerinte.

Szerintem viszont igen és igenis zavar, mert megalázott, megcsalt vele, a csaj nekem esett mert féltékeny, és egy prostituálttól bármit el is lehet kapni.

De én azt szeretném, hogy ne miattam törölje őt, hanem lássa be ő maga, hogy ha nem akar semmit, akkor azok után ahogy égetett minket a nő, semmi értelme beszélni és játszani a nagy barátokat. Másrészt pedig tudom, hogy arra megy ki, hogy újra a barátom közelébe kerüljön.

Próbáltam már úgy is, hogy ész érvekkel akartam hatni rá, hogy amellett, hogy női szemmel is finoman fogalmazva látszik a külsején a munkája, emellett bármit elkaphatunk így, másrészt őt is megalázta, engem is, ráadásul vele csalt meg, amit sokan meg sem bocsájtottak volna, de ez úgy látszik mégsem hatott, hisz visszaigazolta őt és beszél vele.

Egyébként az ő véleménye szerint is egy sötét néptípus tagja, aki egy örömlány és ez neki nem férne bele egy kapcsolatba..de szex azért mégis volt köztük :(

Ti mit mondanátok, amivel lehetne valakire hatni, hogy döntse el, mit akar? Ezt a nőt vagy engem? Mert gondolta arra is, hogy válaszút elé állítom, de az olyan zsarolás-feeling-ű, én pedig nem vagyok olyan, de ez így nem megy nekem, mert zavar ez a dolog!

Szerintetek jogosan zavar?

Ti mit mondanátok?

És légyszi ne azt írjátok, hogy dobnátok a pasit(tudom, sokak szerint már a megcsaláskor ezt kellett volna tennem) de szeretem őt és ha van rá egy mód, próbálom megmenteni a kettőnk által felépített kapcsolatot.


2013. jan. 2. 21:53
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Eddig tuti nem találkoztak, külföldön él...

Szeretném, hogy észhez térjen és döntsön, mit szeretne!

Csak ha szóba hozom, azt mondja, hogy attól, hogy ismerősök, abban nincs semmi. Vagy esetleg hogy beszélnek "tök általános dolgokról" abban sem.

Ekkor próbálnám neki elmondani, hogy a történtek után egyáltalán nem kellene, csak tényleg nem tudom hogy kellene...

2013. jan. 2. 22:46
 12/18 anonim ***** válasza:

De ertsd mar meg kerlek szepen, hogy a pasid mar dontott!!! Abban a pillanatban, amikor ujra felvette a kapcsolatot azzal a novel!!


Hogy es hanyszor irjam le, hogy megertsd? Nem akarod ezt elhinni, de bizony igy van. A parod nem teged akar. Ha teged akarna, eszebe sem jutna beszelni vele, raadasul nem is erti, mi a rossz ebben... Persze, hogy nem erti, mivel a parodnak o kell!


Sajnalom, de ez van. Arra meg ne varj, hogy o lepjen valamit, esetleg ne irjon tobbet a nonek, mert nem fogja ezt tenni. Mivel neki o kell. Nem fogja beken hagyni a te keresedre sem.

2013. jan. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

De azt mondja, engem akar. Volt már rá példa, hogy megkérdeztem, velem szeretne lenni vagy ilyen és eféléket dugni?

Mellettem döntött.

Járni valószínűleg nem járna vele, de félek, hogy a szex megtörténhetne még. Nekem ez se fér bele!

És igen, vak vagyok, mert túlságosan szeretem.

2013. jan. 2. 22:56
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha nem fer bele, akkor dobd ki. Ennyi.


Millio pasit talalhatsz, akit meg ugyanannyira fogsz szeretni.

En is kidobtam az akkor Igazinak hitt szerelmemet, ma meg annal 100x szerelmesebb vagyok a ferjembe.


Talalsz jobbat, es ne mond, hogy boldog is vagy mellette. Igy egyszeruen nem lehetsz boldog. Ez a kapcsolat haldoklik, nem lehet segiteni rajta.

2013. jan. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%

Szia megint!

Én vagyok az a válaszoló, aki a pillangós dumával jött. :)

Érzem, hogy valamilyen szintem nekem adsz igazat, ezért csak azt tudnám neked tanácsolni, hogy hallgass a szívedre és ne ilyen helyeken keress megoldást, mert rengeteg az olyan ember, aki nem lát tisztán beléd és nem érzi át a dolgot.

Saját tapasztalatom alapján én 2 évig szerettem egy olyan embert, aki szó szerint rám sem hederített. Miután meguntam a megalázkodást, feladtam és akkor fordult a kocka: teljesen kivertem a fejemből és ő futott utánam, mert belátta ki is szerette igazán. :)

hidd el, akármi történjen, úgy is rá fog jönni, hogy ki is szerette igazán.

Végül pedig, ugyancsak annyit, hogy HALLGASS a szívedre és senki másra. és ha netalán rosszul süllnek el a dolgok, te akkor is nyugodt szívvel élhetsz tovább azzal a tudattal, hogy te mindent megtettél és tiszta a lelkiismereted.

2013. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Végigolvastam a válaszokat,és az utolsó (pillangós) válaszoló a legbölcsebb- azt tedd!!! Igaza van mindenben!
2013. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Senkit nem fogok lepontozni, egyedül az első válaszadót jelentettem, aki szerint kamu ez a kisregény, amit leköröltem.

Pillangós: köszönöm, hogy valaki végigolvasta! Hisz direkt írtam, nem arra szeretnék módszert, hogy kiadjam az útját, hanem először próbálnám megoldani ezt.

És nyilván aki nem érzi ezt, sosem fogja átlátni

én csak azt tudom, hogy már 4. éve együtt vagyunk és nagyon szeretem őt!

Írhatnék neked privit, pillangós?

2013. jan. 3. 00:16
 18/18 anonim válasza:

Itt a pillangós.

Persze, hogy írhatsz. :)

2013. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!