Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire alattomos, sunyi, gerinctelen az összes férfi?

Figyelt kérdés

miért jó hazudni össze vissza és hitegetni a lányokat?? miért? mire jó ez???

még csak 20 éves vagyok...de egyszerűen...undorodom az összes fiútól...tudom hogy egy idő után úgyis bekattan, mert éppen nem leszek a lábtörlője...miért nem lehet normális kapcsolatot kialakítani? miért gyerekes és komolytalan mindenki?:(((((


2013. jan. 3. 23:42
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
76%
Ne általánosíts már, kérlek. Én nem ilyen vagyok, még csak barátnőm sem volt még, de ha lenne sem hülyíteném -.-. 20/F
2013. jan. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 Komplikato ***** válasza:

"miért gyerekes és komolytalan mindenki?"


Tipp értelmes alapanyagot feltételezve átlag 27-33 év között szoktak beérni ellentéttel a hölgyekkel. Kivételt azok képezik akik meg soha ...

2013. jan. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Ne a szemetebbjét vegyétek csak észre, aztán majd nem kell sírni. Ennyire egyszerű. Általánosítás off. 1-1
2013. jan. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
az elején mindenki kedves, az elején mindenki halálosan szerelmes...aztán valahogy mindig a férfi lesz az uralkodó ...én...azt hittem ő más..de komolyan akkorát koppanni mint én most...
2013. jan. 3. 23:47
 5/39 anonim ***** válasza:
Igen, és miért a maradék pár millió esélyesen kell, hogy ez csattanjon majd? Hmm?
2013. jan. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:

Igazán jól esik, nem is ismersz, de már undorodsz tőlem.

Sebaj, a rossz tapasztalatok után érthető, de csak magadnak teszel rosszat, ha a jövőben negatívan állsz mindenkihez. Tanulj meg büszkén talpra állni egy csalódás után, tanulj meg tovább lépni, akkor tudod komoly gond nélkül keresni a neked valót, hozzád illőt.

21/F

2013. jan. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

Különben meg ha uralkodó a férfi, akkor szemétláda a szemetekben, ha meg a s*ggetek nyalja, akkor lúzer.


Hol az átmenet, kérdem én?!

2013. jan. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

Figyelj, már megteheted, hogy leszbikus legyél.

És nem minden pasi gerinctelen.

Csalódtál? Hát ez van kislány, ez az élet. Talán ha több időt fordítanál egy ember (vagy általában az emberek) megismerésével, jobban tudnál választani. Igen, ezzel csak annyit akartam mondani, hogy a te hibád. Ha már te is vagdalózol...

25F

2013. jan. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Kösz szépen , egyébként attól még hogy te 1esetet láttál nem kéne mindenre azt mondani egyébként egy kapcsolat két félen múlik
2013. jan. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

bírom hogy ilyenkor hirtelen MINDEGYIK kivétel lett.. :')


amúgy igazad van, nagyon kevés a rendes, eddig 1 ilyennel találkoztam, a többi srác átvert..

mindig túlteszem magam rajta, és próbálom újból, de mindig ugyanaz a vége..

2013. jan. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!