Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire alattomos, sunyi, gerinctelen az összes férfi?

Figyelt kérdés

miért jó hazudni össze vissza és hitegetni a lányokat?? miért? mire jó ez???

még csak 20 éves vagyok...de egyszerűen...undorodom az összes fiútól...tudom hogy egy idő után úgyis bekattan, mert éppen nem leszek a lábtörlője...miért nem lehet normális kapcsolatot kialakítani? miért gyerekes és komolytalan mindenki?:(((((


2013. jan. 3. 23:42
1 2 3 4
 11/39 Hole Hunter ***** válasza:
72%

Az a baj, hogy fogalmad nincs róla, milyen is egy férfi...mivel még nem volt alkalmad egyhez sem. Olvasva a kérdést inkább az fogalmazódott meg bennem, hogy remélhetőleg nem is lesz...kíméld meg őket az ilyen és hasonló mentalitástól! Csak, hogy ne csalódjanak a női nemben...mert nagyon sok értékes nő van ám, akik kiegyensúlyozott kapcsolatban élnek a gerinctelenekkel.



Jahh...am akarsz róla beszélni? Tudsz egyáltalán beszélgetni?

2013. jan. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Fogadok te se vagy normális.
2013. jan. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

Én is csalódtam már egyszer kétszer, de sosem gondoltam azt, hogy az összes pasi egy szemétláda. Mert ilyen nem létezik, hogy az összes pasi ugyan olyan. Kicsit kéne éretten gondolkodni, és rájönnél. Ne általánosíts. Rengeteg fiú haverom van, és mindegyik rendes, normális, egyik sem szemétláda. Az ő nevükben kikérem magamnak az általánosítást.

21L

2013. jan. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem vagyok normális...biztos vagyok benne, hogy én is hibás vagyok, tudom hogy kettőnkön múlt..de az ember egy 3,5 éves kapcsolat után már csak elhiszi, hogy jól ismerte meg a másikat...és akkor puff...minden elszáll...

bocsánat...nem akartam általánosítani...

2013. jan. 3. 23:58
 15/39 anonim válasza:
velem is ugyanígy van .. épp,hogy megismerek valakit és elkezdek reménykedni,hogy talán ő más..már be is bizonyítja az ellenkezőjét..sokan nem vernének soha át de nem járok velük mert nem tetszenek és szerelem nélkül nem működhet..sajnos csak azokba vagyok szerelmes akik túl szépek az igazsághoz aztán koppanok..de még hosszú az élet nekem is csak a remény maradt,hogy hátha lesz olyan aki tényleg szeret és énis viszont őt :) neked is biztos eljön hamarosan valaki :D nefeledd : a rossz után jön a jó :D nm lehetünk mindenben szerencsések..sajnos muszáj csalódni ez az élet..:/ de ez tesz minket erősé ;)
2013. jan. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

Minden férfi itt gyk-n állítja, hogy egy főnyeremény:D Vajon hol vannak ők a való életben??

Nem értek egyet a kedves kiíróval, mert a barátom például egy nagyon korrekt férfi. De azért is tud ilyen lenni, az alaptermészetén kívül, mer én is korrektül és egyenesen állok elébe. Ha legközelbb elkezdesz randizni egy sráccal, még az elején mutasd meg, hogy amellett, hogy a gyengébbik nembe tartozol, megvan a határozott akaratod és véleményed. Ha valakit ez elijeszt, akkor úgy kell neki.

2013. jan. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
#16: Gép elé kényszerültünk.
2013. jan. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

Vagy talán ott ültök ahelyett, hogy kimennétek lányokkal találkozni:)

Bár sok mostanában az internetes ismeretségből kialakult kapcsolat, házasság, szóval nincs minden veszve.

2013. jan. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
én kifejezetten kedves és jó arc vagyok, te meg bekaphatod xd Am ha ilyen hiszti miszti vagy nem is csodálkozok semmin.
2013. jan. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
#18: Hát igen, évek után feladja az ember, mert realtime leszarnak. :)
2013. jan. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!