Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire alattomos, sunyi, gerinctelen az összes férfi?

Figyelt kérdés

miért jó hazudni össze vissza és hitegetni a lányokat?? miért? mire jó ez???

még csak 20 éves vagyok...de egyszerűen...undorodom az összes fiútól...tudom hogy egy idő után úgyis bekattan, mert éppen nem leszek a lábtörlője...miért nem lehet normális kapcsolatot kialakítani? miért gyerekes és komolytalan mindenki?:(((((


2013. jan. 3. 23:42
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Érdekes módon itt minden férfi rendes és minden csajnak rendes pasija van...csak nehogy koppanás legyen a vége!


Férfiként részben egyet értek a kérdezővel,teljesen megértem őt hogy miért érez így.Vannak persze kivételek de a legtöbb férfi tényleg köcsög,így fogják fel a párkapcsolatokat: "Á de jó,van egy ingyen k*rvám :D" Ennyi


Az meg már megint más kérdés hogy miért csak szemét pasikkal hoz össze a sors

2013. jan. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
már írtam, hogy elnézést az általánosításért:) nem vagyok hisztis..ennyire nem. Csak szétvet az ideg és muszáj volt kiírnom magamból..
2013. jan. 4. 00:12
 23/39 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, hogy mi a fenéért volt jó mindenkire kimondani ezt. Tudod, én korom ellenére sokkal érettebbnek vagyok titulálva, mint az életévem, pedig még csak 14 éves vagyok.

Én tudom, hogy milyenek ezek a nem társak, sajnos apám is ilyen volt, leírásilag is, tudom, hogy mit nem kell csinálnom, és mit szabad. Szerintem a hozzám felfogású embereket jó helyen kell keresni, véletlenszerűen lehet ebbe az emberfajtába beleakadni... nem szórakozóhelyen, és nem is úgy, hogy keresed.


Üdv. :]

2013. jan. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Amúgy nem kivételként tekintenek a férfiak magukra, bár én nem értem a gondolkodásmódjukat a többieknek :D. Elcseszett világban élünk, a többi nemtársam csak azzal tud viccelődni, hogy így megdug olyan csajt, ilyen olyan csajt megszoptat, meg mit tudom én, még hogy mit. A mai világban sokan nem tudják mi az a tisztelet, főleg egy kapcsolatban a másik felé irányulóan... amit leírtál, undorító, szerencsére nem ismertem magamra... senki se ismer magára, de ott dől el, amikor valaki véleményt állapít meg a "kivételről"... csak tudod, az ilyen normálisnak titulálható balf.szokat előbb veri át valamelyik csaj, minthogy egy normális kapcsolatot alakítana ki a normálisnak titulálható férfi személlyel :D.


Üdvözleheletem :\

2013. jan. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:) persze tisztában vagyok vele, hogy a lányok is tudnak gerinctelenek lenni.. hajajj:/
2013. jan. 4. 00:27
 26/39 anonim ***** válasza:

"a többi nemtársam csak azzal", na, nem csak a kérdezők tudnak általánosítani.


#6 voltam, csak a magam nevében írtam. Mindenki másnak javaslom, hogy próbáljon meg ugyan így tenni. A környezetemben egyáltalán nem tapasztalom, hogy enyire menthetetlenül rossz lenne a helyzet. Bár ez csak az én környezetem és az én véleményem.

Nem véletlen esett rosszul az általánosítás - nem hogy nem próbálok uralkodni a barátnőmön, még bátorítom is arra, hogy álljon a saját két lábára, álljon ki a saját igazáért. Ő inkább választja a számára kényelmesebb utat és hagy rám sokmindent. Mégis együtt vagyunk lassan egy éve, szeretjük egymást.

2013. jan. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Utolsónak...


Igen, tudatom alatt is én is már általánosítok, viszont

a környezetemben mindenki ilyen... ez a település ilyen,

sajnos ehhez szoktam hozzá. Szerintem ne is mondjunk semmit

arra, akit nem is ismerünk... teljesen felesleges mindenkiről véleményt megállapítani. Bocs! :|

2013. jan. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna az összeset kipróbálni :D
2013. jan. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Nem személyeskedésnek, nem is sértésnek szántam, csak valami megfigyelés-forma akart lenni. Úgyhogy részemről is bocsánat.
2013. jan. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Nekem van gerincem és bizonyítani is tudom.Van róla röntgen kép.:D
2013. jan. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!