Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire alattomos, sunyi, gerinctelen az összes férfi?

Figyelt kérdés

miért jó hazudni össze vissza és hitegetni a lányokat?? miért? mire jó ez???

még csak 20 éves vagyok...de egyszerűen...undorodom az összes fiútól...tudom hogy egy idő után úgyis bekattan, mert éppen nem leszek a lábtörlője...miért nem lehet normális kapcsolatot kialakítani? miért gyerekes és komolytalan mindenki?:(((((


2013. jan. 3. 23:42
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
még szerencse :)
2013. jan. 4. 00:53
 32/39 anonim ***** válasza:
Hát szerencse is.Én is csak azt hiszem el,amit látok(kivétel isten).:D
2013. jan. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Jajj istenem már megint egy csalódott nő mert kifogott egy ilyen pasit aki porig rombolta vagy többet is,


Benned is van hiba aranyom! Nem csak a pasikban.


Te meg naiv vagy és hiszékeny.

2013. jan. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Képzeld Kérdező! Nem csak téged vágtak már át férfiak. Ugyanúgy átvágják a nők is őket. Egyik nem sem jobb a másiknál, csak mi nők ebből a szemszögből nézzük. És attól, hogy téged átvágott egy, nem alattomos, sunyi, gerinctelen az összes férfi. Szedd már össze magad!
2013. jan. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Szemét nők,folyton csak átvágnak,meg szédítenek.Szóval a nők is megérik a pénzüket.Aki meg azt mondja,hogy mert biztos csak a k*rvákat veszem észre,annak csak azt üzenem,hogy mutassa meg,hogy hol találok olyan lányt,aki nem csak szórakozik velem.
2013. jan. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy! Vagy az összes férfivel egyszerre jártál. Akkor is beteg vagy!
2013. jan. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Istenem...már tegnap leírtam, hogy tudom, hogy nők ugyan úgy lehetnek szemetek, egy szóval nem írtam, hogy bennem nincs hiba, ezt én is tudom..kérlek mielőtt irkáltok olvassátok el az előző oldalakat...
2013. jan. 5. 00:05
 38/39 anonim ***** válasza:
Túl sokat vártok tőlünk, ti képtelenek vagytok szórakozni, csak úgy elengedni magatokat. Miért kell mindjárt egyből a házasságra gondolni?
2013. júl. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

"még csak 20 éves vagyok...de egyszerűen...undorodom az összes fiútól"


Ne aggódj!Biztos ők is undorodnak tőled.:)

2013. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!