Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a céljuk a mai huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a céljuk a mai huszonéves férfiaknak? Se párkapcsolat semmi.

Figyelt kérdés
Sokuk 26-28 éves korára sincs semmiféle komoly kapcsolata)több éves),anyuval él,haverokkal jön megy csak ez érdekli..Mikor fognak ezek megállapodni? Egyáltalán lesz valaha olyan?:)
2013. jan. 4. 22:08
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
63%
Azért van ez, mert csak egy normális nő mellett lehet megállapodni, az viszont ritka, mint a fehér holló, és az a kevés is mind foglalt. A többi csak szexre alkalmas.
2013. jan. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
45%
Nem hogy komoly kapcsolatot fenntartani, de nőt szerezni is mocskosul nehéz egyeseknek, mint nekem is. Másrészt a nők 70%-a, és tisztelet a kivételnek, ígyis-úgyis félrelép, ha nem jó az ipse az ágyban, vagy szimplán azért, mert csak ,,fika" nettó 150et keres 300 helyett havonta.
2013. jan. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
24%

Szánalmasak az ilyen pasik! Annyi ilyen van társkeresőn mint a szúnyog..

Persze minden lúzer a nőket hibáztatja, pedig igenis lett volna lehetőségük megállapodni és boldog életet élni de akkor fontosabbak voltak a haverok meg a szabadság meg ez meg az. Kifogás annyi mint csillag az égen. Most csak panaszkodjanak, engem nem tud meghatni...

Az exemnek 30 évesen is az a legnagyobb problémája, hogy honnan töltse le a legujabb játékmagyarítást. Hogy 4 müszakban 12 órát robotol egy koszos gyárbn havi 80ért és egy putriban lakik az mellékes. 6 éve nem volt nővel, az se fontos... elvégre van számítógép...

SZÁNALOM HÁNYNOM KELL TŐLEEEE

2013. jan. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
76%

egy komoly párkapcsolathoz kell két összeillő személy akik megbíznak egymásban. ebből következik, hogy kell egy megbízható lány is aki ha úgy alakul alkalmas az anya szerepre és emellett kellően intelligens és vonzó. a férfiaknak fontos a külső ezt nem kell tagadni, így a kevésbé csinos lányoknak értelemszerűen jóval kisebb az esélyük, míg a szép lányok általában rettenetesen ostobák és iskolázatlanok, nulla életcéllal, rengeteg rossz tulajdonsággal, így a szexen kívül másra nem igen jók! egy férfi 30-on túl lesz igazán férfi, ekkor van a legnagyobb esélye arra, hogy találja magának az ideális 23-25 év körüli komoly kapcsolatra alkalmas nőt.

emellett persze hozzá tartozik, hogy a nőknek egy bizonyos férfi típus jön be igazán ez pedig a 6-7 év alatt végzek el egy 3,5 éves főiskolát, mert bulizásból és a haverokból áll az életem, persze anyámék tartanak el így velük is élek, de legalább jóképű vagyok és jó a dumám. a velem egy idős húszas éveik elején járó lányoknak a főiskolán csak az ilyen link alakok kellettek. akik 27 évesen is a HÖK-ben szervezték a főiskolás bulikat és tették az agyukat, közben pedig 27 évesen még mindig az anyja mossa a gatyáját... ha ez kell akkor miért háborogtok?

2013. jan. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
75%

Nekem pl az, h minél több JÓ sört megigyak.


27/F

2013. jan. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
76%
ahogy mondták: ritka rendes lányt találni ..
2013. jan. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
73%

Amíg a farkatok vezet benneteket nem is lesz soha közötök rendes nőkhöz..

Egy rakás rendes normális lány panaszkodik, hogy nincs normális komoly szándékú becsületes pasi. Hogy nem találkoztok egymással?

Én 24 éves rendes tisztességes lány vagyok hányok a sok bunkó nimfomán pasitól és a sok ribanctól a füvel fával szextől és egyáltalán a mai világtól...Soha nem volt rá igényem hogy elmenjek diszkóba, leigyam és szétkurassam magam... szeretnék végre családot alapítani, háztartást vezetni és esténként finom vacsorával várni haza a férjemet. De az eddigi palijaim mind kiröhögtek emiatt. Az elején még ők is komolyat akartak, de csak addig amig ki nem derült hogy az többről szól mint hogy heti 3 együttalvás. Menjél, szórakozzál várjál még ráérsz vele... Lehet panaszkodni de azért nézzetek néha magatokba is mert nem minden lány ribanc csak nektek pont ők kellenek..

2013. jan. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
100%
pont nem a ribancok kellenek. Pont, hogy egy olyan lány kéne, aki ebben partner lenne, de nagyon kevés az ilyen...
2013. jan. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg minek is családot alapitani? Hogy aztán egyedül maradjam 3 gyerekkel meg egy rakás adóssággal mert a férjem lelépett egy kis csitrivel?? Amíg ennyit ér egy rendes nő addig nekem ne panaszkodjon egy kan se!!
2013. jan. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 A kérdező kommentje:
Amúgy a kérdés azért került kiírásra,mivel az én kiszemeltem 27,ismerem már pár éve tudta,hogy tetszem Neki,tudja,hogy én azóta is el tudnám vele képzelni,de soha semmit nem lépett,csak akkor mikor már párom lett,mintha rájött volna mit szalasztott..Viszont az életmódján azóta sem változtat semmit,jön megy haverok stb...nem tudom mikorra várható,hogy lenyugszik és megkomolyodik, hogy esetleg megpróbálhatnánk együtt,viszont én komolyan szeretném értsd 5-6 év múlva gyermeket szeretnék,de félek,hogy felesleges lenne bármit is kezdenünk egymással,mert Ő még nem is akar ilyenekben gondolkodni..:) és én nem fogok Rá várni...(20 vagyok)
2013. jan. 6. 12:09
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!