Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a céljuk a mai huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a céljuk a mai huszonéves férfiaknak? Se párkapcsolat semmi.

Figyelt kérdés
Sokuk 26-28 éves korára sincs semmiféle komoly kapcsolata)több éves),anyuval él,haverokkal jön megy csak ez érdekli..Mikor fognak ezek megállapodni? Egyáltalán lesz valaha olyan?:)
2013. jan. 4. 22:08
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
Mindkét nem tagjaiban vannak ilyenek is olyanok is. Az a probléma, hogy zsák a foltját nem találja....
2013. jan. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
63%
Én kérek elnézést, hogy nincs szükségem évekre hogy felismerjem valaki nem alkalmas kapcsolatra.
2013. jan. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:

"kismerjem ezért cseszek el éveket valaki mellett."


A legtöbb esetben nem telik el ennyi idő. Sok nő már az elején "selejtez"!

2013. jan. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
De ha nem néz ki elég jól az illető, akkor bezzeg már a legelején esélytelen, legyen bármilyen kedves meg jó társaság.
2013. jan. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
46%

45


Néhány példa:

Egyik azért hagyott ott, mert ő ilyen. Mindenkivel csak egy hónapot tölt. Másik azért hagyott ott, mert elmertem mondani az ismerőseimnek, hogy járunk (nem mondta, hogy nem lehet), de persze az ő összes ismerősének elmondhatta. Másikat én hagytam ott, mert meguntam, hogy állandóan sír, és nem mellesleg teljesen ő akarta irányítani az életemet kompromisszum nélkül.


Ezek mindegyike facepalm volt, és ezek tények, nem pedig bele beszélt dolog, mert én nem skatulyázok be senkit (nem véletlenül próbáltam velük összejönni...).

2013. jan. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
Én meg azért kérek elnézést, mert szoktam esélyt adni a változtatásra illetve megvan bennem az a botor női felfogás, hogy majd miattam, értem megváltozik.
2013. jan. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
55-ös teljességgel lehetséges amit írsz, nem is Rád gondoltam.
2013. jan. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
63%

56


"botor női felfogás, hogy majd miattam, értem megváltozik."


Te hajlandó lennél megváltozni a barátodért? Pl. ne legyél minden lében kanál? Vagy ne legyél okoskodó? Vagy ne legyél képmutató? Nem hiszem, és miért? Mert nő vagy, mondhatsz akármit úgyis az érzéseid fognak vezérelni.


Amúgy vicces ez a felfogás, mert a nő mindig azt akarja, hogy a férfi változzon meg, de az nem fog. A férfi pedig mindig azt akarja, hogy a nő nem változzon, de nő változik.

2013. jan. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
Dehogyisnem én vagy a 41-es :D . Tudod a Mr Tökéletes.
2013. jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
Nekem speciel sosem volt igazán helyes barátom. Maximum átlagosnak voltak mondhatóak. Persze ezt sem én mondtam rájuk, hanem mások által mondva ilyenek. Nekem akkor tökéletesek voltak, ugyanis azon kevés emberek egyike vagyok aki nem az alapján ítél. A tipikus macsókat varga betűvel kerültem. A belső tulajdonságok, a hasonló világnézet és a keresztény erkölcs szerintem válogattam. Ha a személyisége a viselkedése bejön és jól megértjük egymást akkor mit érdekeljen hogy néz ki??
2013. jan. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!