Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a céljuk a mai huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a céljuk a mai huszonéves férfiaknak? Se párkapcsolat semmi.

Figyelt kérdés
Sokuk 26-28 éves korára sincs semmiféle komoly kapcsolata)több éves),anyuval él,haverokkal jön megy csak ez érdekli..Mikor fognak ezek megállapodni? Egyáltalán lesz valaha olyan?:)
2013. jan. 4. 22:08
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 A kérdező kommentje:
érdekes közelharc alakult ki..pedig nem ennek terveztem a kérdést:/
2013. jan. 6. 13:18
 62/70 anonim ***** válasza:
63%

@Santorini

Nem kell ezért elnézést kérni, a te életedet olyan botorságokkal cseszed el, amilyenekkel jól esik, csak nem kellene utána másra panaszkodni.

2013. jan. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
100%
Nincs itt semmi közelharc, mert az vérrel és könnyekkel járna, csak próbálunk gondolkodásra sarkallni nőstényeket, hogy felismerjék az ok és okozat közötti kapcsolatot.
2013. jan. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
Kire panaszkodtam Kedves 63-as? Exeimre maximum, rájuk is jogosan. A többi Úriembert nem ismerem nem alkotok véleményt de azt azért érzem, hogy erős az általánosítás és jó pár előítélet is van pedig mi nők sem vagyunk egyformák. Sajnos mindkét nem elég keserű tapasztalatokat szerez a másikra a nem megfelelő partnerek miatt.
2013. jan. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
100%

Exeid: te választottad őket, te jártál velük, te vártál rájuk éveket, hogy megkomolyodjanak.

Pedig az előbb írtad le, hogy mennyire körültekintően választasz társat magadnak.


Nem akarlak ekézni, csak pont jó példa vagy az eredeti kérdésre reagálva, hogy a komoly kapcsolathoz egy komoly nő is kell.

2013. jan. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:

Attól lennék komolytalan, hogy a végsőkig próbáltam menteni egy-egy kapcsolatomat? Vagy hogy rosszul választottam?

Igyekeztem körültekintően választani, de én is tévedek...

viszont ha ez megtörtént igyekszem a pozitív tulajdonságait nézni és nem hagyom el az első problémáért azt aki mellett elköteleztem magam. Az összes exemmel baráti a viszonyom, szánom őket de magamban teszem. Egyiket sem hibáztatom azért, hogy ilyenek. Nekem is vannak hibáim.


Lehet rosszul csinálom, de hiába éreztem már a kapcsolat kezdetén határozottan,hogy összeegyeztethetetlen problémáink vannak ha láttam rajta, hogy partner a megoldásban és akarja, hajlandó ő is változtatni akkor vele maradtam nem adtam ki az útját azért mert ilyen meg olyan hiszen egy jó kapcsolatban alap, hogy elfogadjuk a másikat rossz tulajdonságaival, idegesítő szokásaival együtt. Változtatni az ő akaratával együtt lehetséges ez az akarat sincs meg mindenkiben de akiben megvan annak ebben nyilván partnere leszek nem lepattintom mert valami nem tetszik. Együtt jóban rosszban.. sajnos ez ma már nem divat. Nagyszüleim idejében még ha valami elromlott azt megjavították nem eldobták.

Konzervatív lehetek de én ma ma is ehhez próbálom tartani magam magam nem lépek le egyből ha valami nem tetszik a problémáiban nem illik magára hagynom a társamat, ez nálam lelkiismereti kérdés is nem tudnék tükörbe nézni ha nem tettem volna meg mindent a kapcsolatomért, feltéve, hogy a másik akarta. Ez fontos. Mert ha azt látom rajta, hogy neki full mindegy akkor én sem töröm magam annyira, mert az kevés ha csak az egyik fél akarja...

Mindig csak hosszú, tartós kapcsolataim voltak és a végsőkig küzdöttem értük nekem ez így normális. A megcsalást azonban a mai napig nem tudom megbocsájtani mert soha nem tér vissza a bizalom anélkül pedig semmi értelme a kapcsolatnak. Ez egyszerüen nem fér bele az én értékrendembe. Nem is kezdek olyannal aki saját elmondása szerint is nagy nőcsábász. De nem lehet kiismerni valakit mielőtt kapcsolatot kezdenék vele.

2013. jan. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
73%

Mások marakodjanak, én a válaszomat a kedves kérdezőnek címzem!


Kérdésem arra irányulna kedves kérdező, hogy nem általánosítasz egy kicsit pofátlanul? A kérdésed úgy hangzik, mint ha mindegyik huszonéves férfi ilyen lenne, ami nem fedi a valóságot. Ha meg csak azokra érted, akiket ismersz, akkor már a kérdésed nem értékelhető, s objektív válasz nem írható rá.


Egyébként pedig mindkét nemben megtalálhatóak olyan egyének, akiket be lehetne kategórizálni ilyen-olyan sztereotípiák szerint. A kérdésre adható válasz viszont sokkal összetettebb. És inkább a mai értékrendre értendő.


A mai világban a fiatalok túlságosan gyorsan fel akarnak nőni, s olyan botrányos szemlélettel rendelkeznek, hogy néha fogom a fejem. Ehhez rendkívül jó táptalaj a többi fiatal társasága, illetve a média által sugárzott szenny. Gondolok itt elsősorban a fiatalokra jellemző dolgokra, mint arra, hogy ha hétvégente nem iszod le magad, akkor gáz vagy, vagy ha 17 évesen szűz vagy még, akkor az mekkora ciki, illetve ha nem vagy mekkora király, feltéve, ha fiú vagy. Ha meg lány, akkor meg akkora ótvaros k*rva vagy, hogy örülhetsz, ha a plafon nem szakad rád.


Nem kell csodálkozni a fentiek alapján, ha nem működnek rendesen a kapcsolatok. Kb. 15 évvel ezelőtt a fiatalság este hétkor a tévémacit várta, addig ma pedig - ahogyan találóan lett fogalmazva - azt, hogy vajon melyik villalakó fog villantani valamit, vagy szexelni.

És persze nem maradhat el a gazdaság sem, hisz az ország elég szépen úszik a megtermelt fekáliában, s sokak nem csak azért élnek otthon mert kényelmes, hanem mert nem telik albérletre, s örülhetnek, ha van munkájuk.

2013. jan. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
63%

Santorini


Kerülöd a macsó típusokat, mert neked a belső a fontos, de ennek ellenére azt mondod, hogy nincsenek előítéleteid? :D


Tipikus női viselkedés. Olyan, mint, hogy nem akarnak rabszolgát csinálni a férfiből, de azért örülnének, ha még a feneküket is kinyalná :D.

2013. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim válasza:

A nagy harc közepette esetleg valaki megsegít? :_)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2013. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom,hogy már soha,hacsak nem jön valaki globális nagy szar,ami mindenkit bemocskol

Tiszta ellentmondas,ami itt folyik,a biológia bár dolgozik,a technika felülírja és robotoká változtatja az embereket

Sírni a pofon után szoktunk

Persze soha nem lesz olyan robot,mint egy igazi "ember "

2013. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!