Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nagy kérés ez tőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagy kérés ez tőlem? A párom szerint igen.

Figyelt kérdés

A menzeszem előtti 1 hétben szörnyű lelki és idegállapotban vagyok. Ne csak hisztizésre gondoljatok, dühkitörések, öngyilkos gondolatok... Múltkor begyógyszereztem magam, máskor a fejemet a falba vertem, szóval tényleg nem egyszerű...

Ráadásul ilyenkor folyton féltékeny vagyok, a páromat gyanúsítgatom. És itt kezdődik a probléma. Belemegy a veszekedésbe ahelyett, hogy megnyugtatna, és azt mondaná, hogy szeret, meg én vagyok a legszebb, stb. De állítása szerint neki ez nem megy.


Én nem tudom kontrollálni magam, mintha egy más ember lennék olyankor.. Gyógyszer sincs erre, nem tudok mit tenni. Amúgy egy tök normális, életvidám lány vagyok.


Szóval ez volt a kérésem, hogy ilyenkor nyugtasson meg, de szerinte ez nagyon nehéz, mikor én épp gyanúsítgatom őt... Csak nem érti meg, hogy ettől még idegesebb leszek és kárt okozok magamban..


2013. jan. 5. 14:23
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy!
2013. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Én mondjuk nem venném magamra.


De higgyétek el, 12 éves korom óta van ez, annyiféle dolgot kipróbáltam, de semmi sem segített. Lépjetek túl ezen, NINCS RÁ GYÓGYMÓD. Én már túlléptem.

2013. jan. 5. 14:35
 13/34 A kérdező kommentje:

Te is.

Erről ennyit, megbeszéltük?

2013. jan. 5. 14:35
 14/34 anonim ***** válasza:
Nem is AKARSZ meggyógyulni, akkor hogy vársz javulást?! Teljes mértékben megértem a párod. Egyszer-egyszer elviselhető, de hogy havonta eljátszod ugyanazt... És igen, ellenkező esetben Te is beleőrülnél. Ezzel lehúzod a másikat.
2013. jan. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Hát akkor szenvedj továbbb! :) Kezdhetitek kötni a fogadást, hogy mikor hagy el apárod, és nem azért mert olyan szemét... Meg sok szerencsét a munkához, mert ilyen állapotban el sem tudom képzelni, hogy fogsz te dolgozni... A főnököd tuti nem fogja neked havonta elmondani, hogy milyen szép vagy, csak hogy ne legyél rosszul.

Amúgy meg mellétrafáltál azzal, hogy fogalmam sincs milyen. Mert eszméletlen fájdalmaim voltak évekig amikor megjön, ájulás, hányás stb. Nem, nem hisztiztem meg semmi, mert még ahhoz sem volt erőm, hogy a kisujjamat megmozdítsam, nem hogy beszélni. De megoldottam és azóta "boldogan élek".

2013. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Próbálj ki másik gyógyszert, hátha az segít, különböző hormontartalmúak.

A párodnak viszont meg kellene értenie. Ha csak nincs alapja a gyanúsítgatásnak...


24/N

2013. jan. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

4 éven át kerestem megoldást, szerinted nem akartam meggyógyulni??? De nincs rá SEMMI!!! Értsd már meg!


És szerinted suliba hogy járok?? Elárulom, hogy ott senkire sem vagyok féltékeny és ott semmi bajom! Hát látod épp ugyanúgy fogok dolgozni, mint most tanulni, erről is ennyit!


Annyira királynak érzitek magatokat, hogy nem is akarok meggyógyulni, meg stb, de nem tudjátok felfogni, hogy éveken át kerestem a megoldást, és semmire sem jutottam!


De a páromnak konkrétan annyit kéne tennie, hogy nem megy bele a veszekedésbe.. ENNYIT!!

2013. jan. 5. 14:44
 18/34 A kérdező kommentje:

4 gyógyszert szedtem, mindegyiknek mellékhatásai voltak, az egyik mellett konkrétan vagdostam a combomat, annyira kiborultam.


A mostaninak nincs mellékhatása...

2013. jan. 5. 14:45
 19/34 anonim ***** válasza:
Hát ha az iskolát meg mindent kibírsz akkor a párod is ki kéne... Te mennyi bírnád ha egy idegbeteg ember heccelne? Szerintem egy idő után te is meglégelnéd és visszaszólnál. Szerintem kicsit rá is kéne gondolnod nem csak magadra.
2013. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Elég idegesítő nőszemély lehetsz, ez már a hozzászólásaidból is leszűrhető. Isten kíméljen meg tőled mindenkit! Ui: Magne B6
2013. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!