Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nagy kérés ez tőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagy kérés ez tőlem? A párom szerint igen.

Figyelt kérdés

A menzeszem előtti 1 hétben szörnyű lelki és idegállapotban vagyok. Ne csak hisztizésre gondoljatok, dühkitörések, öngyilkos gondolatok... Múltkor begyógyszereztem magam, máskor a fejemet a falba vertem, szóval tényleg nem egyszerű...

Ráadásul ilyenkor folyton féltékeny vagyok, a páromat gyanúsítgatom. És itt kezdődik a probléma. Belemegy a veszekedésbe ahelyett, hogy megnyugtatna, és azt mondaná, hogy szeret, meg én vagyok a legszebb, stb. De állítása szerint neki ez nem megy.


Én nem tudom kontrollálni magam, mintha egy más ember lennék olyankor.. Gyógyszer sincs erre, nem tudok mit tenni. Amúgy egy tök normális, életvidám lány vagyok.


Szóval ez volt a kérésem, hogy ilyenkor nyugtasson meg, de szerinte ez nagyon nehéz, mikor én épp gyanúsítgatom őt... Csak nem érti meg, hogy ettől még idegesebb leszek és kárt okozok magamban..


2013. jan. 5. 14:23
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

#30-as, én is erre próbáltam burkoltan célozni. Az öngyilkossági gondolatok, begyógyszerezés, fej falba verése, irracionális dühkitörések KÜLÖN-KÜLÖN is indokolnák a Kérdező alaposabb kivizsgálását, de együtt pláne. Nem is akarom elhinni, hogy eddig nem látta orvos.

Az lehet, hogy a PMS ront rajta, mivel közismert az a tény, hogy egyes pszichiátriai betegségek súlyossága változik a hormonszintekkel (elég a terhességi pszichózisra vagy szülés utáni depresszióra gondolni). de itt alapvetően NEM nőgyógyászati vagy endokrinológiai probléma van. Sőt, nem is párkapcsolati.

2013. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát hallod, ilyen állapotban akarna téged nyugtatgatni a halál, én konkrétan sikítva-hányva menekülnék egy ilyen ember környezetéből, mert halálra rémülnék. Ez már nem az a szint, amikor megértést és toleranciát várhatsz a környezetedtől. A párod már így is Oscart érdemel, hogy eddig kihúzta melletted. Pszichiáterhez kell menned, mert ez nem egyszerű PMS, hanem mentális betegség. Én inkább szednék egész életemben antidepresszánst inkább, mint hogy szabályosan meggyűlöljön mindenki körülöttem.
2013. jan. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Szerintem ide az antidepresszánsok önmagukban kevesek lesznek, ez komolyabb mit egy "egyszerű" depresszió.
2013. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Ezen csak is önkontrollal tudsz segíteni. Nő vagyok, ráadásul huszon éves létemre is brutális görcsökkel megáldva, dehát ez van. 1-2 napom nekem is mindig hisztivel telne, ha hagynám. Képes vagyok egy akciófilmen is elpityeregni magam, ez az egyetlen, amit nem tudok kontrollálni, minden máson tudok uralkodni! A párom tudja mikor jön meg, én nem hisztizek, csak hozzábújok, ha arra van szükségem, hogy valami miatt megnyugtasson és kész.


Ha valaki neked esne hisztizve, hőzöngve, hogy te szemét tuti megcsalsz és ki ez a nő és menj a francba, akkor te tudnál úgy válaszolni, hogy ne aggódj kicsim, ő senki, nekem te vagy a legjobb a világon... Persze hogy nehezen megy neki! Nem tudhatja mikor toporzékolsz csak és mikor gondolod is baromira komolyan!


Egyébként bemész egy zöld boltba és kérsz nyugtató teát. Kicsit ellazítja az "idegeket", jobb ötletem nincs. Ha az élet más területein nincs problémád ilyenkor, csak a pároddal, akkor viszont valóban nem foghatod a pre menstruációs tünetekre! Nálam ez mindenre kihat, nem csak a páromra.

2013. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!