Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nagy kérés ez tőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagy kérés ez tőlem? A párom szerint igen.

Figyelt kérdés

A menzeszem előtti 1 hétben szörnyű lelki és idegállapotban vagyok. Ne csak hisztizésre gondoljatok, dühkitörések, öngyilkos gondolatok... Múltkor begyógyszereztem magam, máskor a fejemet a falba vertem, szóval tényleg nem egyszerű...

Ráadásul ilyenkor folyton féltékeny vagyok, a páromat gyanúsítgatom. És itt kezdődik a probléma. Belemegy a veszekedésbe ahelyett, hogy megnyugtatna, és azt mondaná, hogy szeret, meg én vagyok a legszebb, stb. De állítása szerint neki ez nem megy.


Én nem tudom kontrollálni magam, mintha egy más ember lennék olyankor.. Gyógyszer sincs erre, nem tudok mit tenni. Amúgy egy tök normális, életvidám lány vagyok.


Szóval ez volt a kérésem, hogy ilyenkor nyugtasson meg, de szerinte ez nagyon nehéz, mikor én épp gyanúsítgatom őt... Csak nem érti meg, hogy ettől még idegesebb leszek és kárt okozok magamban..


2013. jan. 5. 14:23
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Havonta 1x van ez.


Amúgy ha meg ő hisztis éppen valami miatt, akkor tudom tolerálni, meg azt is, ha a veszekedés hevében idiótának nevez, és még sorolhatnám...

2013. jan. 5. 14:47
 22/34 A kérdező kommentje:
Magne b6, persze, ezt reklámozzák a tv-ben... De annyit te se olvasol utána, hogy alig van mg tartalma, és placebo az egész...
2013. jan. 5. 14:48
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem,hogy nem tudod kontrollálni magadat,de te nem érted meg,hogy a párod ugyanígy nem tudja kontrollálni magát mikor neki mész és meggyanúsítod.

Ugyanazt várod el tőle,amire te sem vagy képes.

2013. jan. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
87%

figyelj...nekem is voltak érzelmi problémáim...én végfutottam a gyógyszeres kezelésen is...és képzeld volt olyan amit csak akkor kellett bevenni ha bajom volt...lehet hogy tanulsz és húde okos vagy...én meg megtapasztaltam, na?

aztán egy év után rájöttem hogy nem máson kéne keresnem a megoldást, nem is a gyógyszerekben hanem magamban...és képzeld meg is találtam...de ahhoz hogy megtaláljam végig kellett járnom ezt az utat...


ha azt hajtgatod hogy nincs megoldás akkor nem is lesz...

2013. jan. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

4 éven hajtogattam és mégse lett.

Kicsit beleuntam már, elhiheted. Nem is érdekelne ez az egész, ha a párom nem menne bele a vitába.

2013. jan. 5. 14:51
 26/34 anonim ***** válasza:
Elég komoly pszichés problémáid vannak ha öngyilkos akarsz lenni meg vagdosod magad... Arra nem gondoltál, hogy ez biztos nem normális?
2013. jan. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Bizony, én nem utánaolvastam a Magne B6-nak, hanem szedem. ;) És láss csodát, sokkal kevésbé vagyok szarul.
2013. jan. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam alaposan végig a korábbi hozzászólásokat, de ha jól láttam, sok gyógyszert próbáltál már, kivéve azt a csoportot, mely az ilyen jellegű a problémákra van: az antipszichotikumok, esetleg nyugtatók. Csodálkozom, hogy például a begyógyszerezés után nem kerültél be pszichiátriára. Vagy bekerültél? Volt kivizsgálás? Ott mit mondtak/javasoltak?


Téged kell kezelni, nem pedig a párodtól elvárni, hogy belesimuljon a betegséged által támasztott elvárásokba.

2013. jan. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem a PMSsel van bajod, hanem a pároddal.


És igen, a semmi bajom nem lenne, ha hozzáállás nem jó, mert akkor is volt ilyen problémád, amikor még másik párod volt vagy amikor egyáltalán nem volt párod.


Én személy szerint a Nervenpflege nevű bogyót ajánlom, teljesen természetes, és tényleg megnyugtat, én is szedem, ha rosszabb időszakom van. AlgoflexMmel együtt még a görcsöket is megszünteti. Most megint lehurroghatsz, hogy te EÜs vagy és jobban tudod, hogy a macskagyökérnek semmi nyugtató hatása nincs, és hogy te már MINDENT próbáltál. Elárulom: kizárt, hogy mindent. És attól, hogy EÜs vagy, még nem tudsz MINDENT, és nem mondhatod, hogy nem segít SEMMI. Attól, hogy négy évig nem találtad meg a megoldást, attól még nemsokára rálelhetsz.


Ha meg tényleg nincs megoldás, és csak a párod a hibás, akkor hagyd ott. Ő is nagyon hálás lesz, mert havonta egyszer egy hétig nem teszi pokollá az életét egy hisztis pitsa.


24/N

2013. jan. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
De van rá gyógyszer! Ez nem sima PMS, te pszichiátriai beteg vagy, ha ilyeneket művelsz és ezt nem bántásból írom. Én is erősen szoktam szenvedni a PMS-től, de ami veled történik, kóros. A kapcsolatod fog rámenni erre, ha nem mész orvoshoz. Én ha pasi lennék, tuti otthagynálak téged, ha nem kérnél segítséget, akarna a halál belebetegedni az elmebajodba:S
2013. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!