Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van értelme olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoé909 kérdése:

Szerintetek van értelme olyan pasival lenni aki állandóan más lanyok is fut de közben tenyeren hord?

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyunk együtt...a tenyerén vagyok és mindent megkapom..mindent megtehetek amit akarok...ha nem tudnám azt h keresi más könnyen kapható lanyok társaságát egy kis legyottra ...annyira bánt..közben velem tervez és engem akar...hiába próbálom megbeszélni vele azt mondja h már nem csinálja mivel lebukott sokszor..de tudom h igen..csak akkor minek kellek...

2013. jan. 7. 20:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

nem.


a varázslata alatt tart téged, manipulálva vagy.


a stricik is pont ilyen varázslattal tartják a nőjüket, oda vannak a pasiért, és közben velük kerestetik meg a pénzt. milyen szeretet az, ha odadobja másnak a pénzért cserébe? tudom a te eseted más, csak azért írtam le, hogy lásd milyen könnyű egy nőt varázslat alatt tartani. Ha neked ez jó?! ki kéne először józanodj, hogy tudj jól dönteni.

2013. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nálam a "tenyerén hordani valakit" annyit jelent, hogy az illető csak a szerelmével foglalkozik, mindent megtesz neki, képes a csillagokat is lehozni neki az égről és más lányra még csak rá sem néz, vagy csak egy picit meglesi a másikat.


Szerintem téged nem a tenyerén, hanem lapáton hord, szóval nemsokára lapátra fog téged tenni. Ja és jól kihasznál ráadásul. Sajnálom. :(

2013. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Érdekes, engem úgy "hordoz a tenyerén" a szerelmem, hogy közben csak én létezek számára, mint nő. Ja, persze ez a törődés nálunk nem pénzben nyilvánul meg, de kinek mi fontos...Ha eltűröd ezért cserébe, arra van egy szó, nyilván ismered.
2013. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
figyelmes...a kedvemben jár..és nem pénzzel...nagyon sok rosszkijutott nekünk baba dolog stb..aztán lebukott és a kapcsolatunk elején alatt és végig ezt tette ..ha nem tudnám ezeket azt hinném ő a tökéletes...őszintének tűnik vár már nem hiszek neki..főleg ezek után..nincs tele pénzzel egyáltalán csak boldogok voltunk és most is azok lennénk ha én ezt nem tudnám..megyünk haza magyarba és külön akar lenni...iszonyatosan faj..
2013. jan. 7. 20:18
 15/18 anonim ***** válasza:
Naív vagy kiscsillagom... Kutyából nem lesz szalonna... se sonka.
2013. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Biztos ő a tökéletes, ha melletted más nőkre hajt...

Tudod egyes nők meg is érdemlik azt, amit kapnak.

2013. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
azt hiszem igen..naiv vagyok...minden jó volt vele...boldog voltam amit olyan nagyon rég éreztem...megis hogy ne legyek naiv... nincs pénzünk..felreertitek ..és nem egy adonisz...de mégis mindent úgy éreztem h rendbe van...amíg meg nem tudtam...minden össze dőlt bennem..és bantom ezzel..mert nem tudok vele olyan lenni már hiába szeretném...aztán egyszer csak miután már készülök haza sírva jön elem h ne menjek.. én pedig másra sem tudok gondolni mint arra amiket írt másoknak és arra h egy hétig távol lesz..
2013. jan. 7. 20:26
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

őszintén, te látod ennek értelmét? Szeret de annyira se számítanak az érzéseid, hogy egy lebukás után is folytatja. Te kellesz neki de közben más csajokkal van. Kapcsolatban vagy és szenvedsz. Ezek után egy kérdésem van; Megéri? Ha igen akkor becsukod a szemed és tűrsz. Ha nem éri meg, akkor szakítasz vele.

Én az első lebukása után páros lábbal rúgtam volna ki, de ez szubjektív dolog. Te viszont magadat marcangolod míg ő nyugodtan félrelép hisz tudja hogy megbocsátod csak kedvesnek, aranyosnak kell lennie veled és elhitetnie hogy ezt mástól úgyse kapnád meg. Szerintem egy kapcsolatba 2 ember fér bele nem több, ha te is így gondolod akkor tudod mi a teendő, ha nem, akkor ne panaszkodj, te választottad.

2013. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!