Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj az, ha nő létemre nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az, ha nő létemre nővel is szeretek lenni?

Figyelt kérdés
2007. szept. 6. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem baj.. Szerintem ez nem gáz, az már viszont igen ha ez férfiaknál van igy. A nő maga a szexualitást jelképezi, ezért nem gáz az ha megkivánsz egy nő akár nő létedre is. Én is nő vagyok és volt már nővel szexuális kapcsolatom, de nem vagyok se lezbi se biszex 100%-ig a pasikat szeretem, de ez egy olyan dolog amit egyszer az életben minden nőnek ki kell próbálnia. DE CSAK EGYSZER!!!!!!!!
2007. szept. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
bár én férfi vagyok és soha nem volt férfival kapcsolatom, nem is tervezem, de kíváncsi lennék a Te szemszögödből arra, hogy ha az nem gáz ha Te nővel- nő létedre, akkor az szerinted mitől gáz ha egy férfi- férfi létére próbálja ugyan azt amit Te, sőt szerinted egyszer ki KELL próbálni. Most hol van az egyenjogúság? vagy az egyik miben különbözik a másiktól, hiszen mind a kettő a saját nemével szeretkezik?
2007. szept. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
ha nö van növel,az még a pasikat is izgatja,ha látják,de ha pasi van pasival,az undoritó!a gondolatátol is kiráz a hideg!itt nem az egyenjoguságrol van szo,hanem a gusztusrol!meg külömben is... pasibol elég egy is,néha még sok is,de nöböl sose elég!:)
2007. szept. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
86%
bár, egy kicsit furcsa a véleményed, de ha Neked ez igy jó, akkor sok sikert hozzá. Szerintem továbbra is természetellenes akár melyik nem a saját nemével akar együtt lenni. Ez is csak gusztus kérdése, hiszen a váladék mind a két esetnél váladék, mindegy minek is hívják
2007. szept. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Szerintem sem baj. Egész egyszerűen bi-, illetve homoszexuális vagy. Nem vagy egyedül, sőt...

A kérdésedre először válaszoló viszont egész egyszerűen ostoba. Hogy csak az egyik gondolatát emeljem ki: mi az, hogy "ez egy olyan dolog amit egyszer az életben minden nőnek ki kell próbálnia. DE CSAK EGYSZER"?! Ha kipróbálja valaki és élvezi, miért ne tenné meg újra (és újra)? Ha pedig nem felel meg a szexuális orientációjának, miért próbálná ki?

Rengetegen kipróbálják, ami nem baj, de ha annyira vágynak ágyba bújni egy másik nővel, akkor legalább legyenek tisztában azzal, hogy ez mit jelent!

2007. szept. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Hát mennyi idős vagy? A kamaszokban pl. ott van egy nagy adag egészséges kíváncsiság, ki akarják ezt is próbálni. Ez még nem jelent semmit. 16 évesen én is kipróbáltam a legjobb barátnőmmel, meg voltak már közös kis kalandjaink később is, pedig nem vagyunk leszbikusok. Én még biszexnek sem mondom magam. Felnőtt korban is lehet az emberben ilyen jellegű érdeklődés, nincs ezzel semmi gond. Tulajdonképpen ez esztétikai kérdés.
2007. szept. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
89%

Valóban, itt szóba került a "gusztus" is, ami jelen esetben talán a (szexuális) habitus vagy orientáció és az esztétikum közé helyezhető.

Viszont az esztétika más kategória, mint a szexualitás. Véleményem szerint nem helyes ezeket egybe mosni. Teszem azt, nem bújnék ágyba a Dávid szoborral, vagy a Milói Vénusszal, pedig tetszenek, esztétikusnak tartom őket.

Ha egy nő szerint szép, vagy jól néz ki egy másik nő, az nem jelenti egyértelműen, hogy le szeretne feküdni vele (is). (Az "is" szócskát nem vettem figyelembe az előző válaszomnál, ha azzal értelmezem, marad a biszexualitás...)

A másik: kamaszkorban az ember tényleg csinál, kipróbál (!) olyanokat, melyeket előbb vagy később nem tenne, nem tesz. (De ez korántsem jelenti azt, hogy "ez egy olyan dolog amit egyszer az életben minden nőnek ki kell próbálnia"!) Ezekből tapasztalatot nyer, a konklúziót pedig -- jó esetben -- integrálja. Ha arra a következtetésre jut, hogy "nekem ez tetszett, jól esett, kellemes volt", akkor valószínűleg újra megteszi, ellenkező esetben nem valószínű.

Egyébként a kérdés megfogalmazása arra utal, hogy már többször volt nővel (és mellesleg nem lánnyal!) a kérdező.


Az viszont nem derül ki a kérdésből, a párja mellett szeret-e nőkkel lenni.

Úgy vélem, ha így van,az baj.

2007. szept. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kérdező!

Én nem ítélem el ezt a dolgot, de nem is tartom követendőnek. Természetesen nem baj az, ha az ember egy kicsit belekóstol a "tiltott gyümölcsbe", és ha jól esik, csináldd csak nyugodtan, hiszen nem ártasz vele senkinek. Azonkívül a nők sokkal jobban megértik egymást, mint a férfiak, és hát ki tudná egy nőnek jobban megadni az örömöt, mint egy nő?

Sőt, ha jól értem a kérdésedet, és itt az "is"-re gondolok, te férfiakkal is folytatsz párkapcsolatot, márpedig hidd el, sok férfinak él a fantáziájában egy "két nő az ágyban jelenet", így ettől egy férfi szemében te izgatónak is tűnsz.

Persze lesznek olyan személyek, akik elítélnek érte, de ez a te életed, a te tested, te döntesz felette, és ha te ettől jól érzed magad, akkor azt mondom ne érdekeljenek mások!

Természetesen ez akkor meggondolandó, ha hozzánk közel álló személyeknek van ellenvetésük. Mint például a családod, barátaid. Ebben az esetben döntened kell, mi a fontosabb, ők, vagy a saját boldogságod?

Remélem segítettem,

Albert

2007. szept. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, mert egyszer mindent ki kell próbálni észzerű határokon belül.Csak túlzásokba ne essél, és alaposan gondold át, hogy mit is szeretnél a továbbiakban.
2007. okt. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
3éve van egy párom, és mellette 1 éve barátnőm, mindkettőt imádom, és ha nekem-neked ez jó akkor csak igy tovább:D egy 21éves lány
2007. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!