Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj az, ha nő létemre nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az, ha nő létemre nővel is szeretek lenni?

Figyelt kérdés
2007. szept. 6. 16:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

én azt nem értem hogy mi az hogy lányoknak normális ha lánnyla de fiuknak meg nem ha fiuval, meg azt sem értem hogy valamelyik válaszolo azt irja hogy ő volt l,ánnyla de mégsem biszek és nem is homokos, hogyha egy nő lefekszk egy nővel akkor az nem biszex vagy nem leszbi akkor mégis mi az hogy leszbi vagy biszex. csak mert én biszexnek tartom magam tudom undoritó sokak nak huh fiu fiuval gusztustalan meg mittudom én amit mondtok, és hiába feküdtem le fiukkal akkor mostmár én is mondhatom magamrol hogy én nem vagyok biszek meg homokos sem, csak lefeküdtem fiukkal.

szerintem ha lefekszel a saját nemeddel az annyit jelent hogy vonzodsz hozzá különben nem feküdnél le vele és az annyit jelent hogy leszbi vagy vagy biszex ha nővel lefekszel. hülyeésgnek tartom at hogy az egyik válaszolo közli hogy ő lefeküdt nővel de nem biszex és nem leszbi akkor mégis mi? és minden feküdt le nővel?

amugy engem meg nem kell elitélni mert ez nem arrol szol hogy szex és kivánsiság hanem érzelmi alapon.

2008. febr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!