Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha együtt éltek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha együtt éltek egy lánnyal, mindent megkaptok, jól ézitek magatokat, elveszitek feleségül pár év után? Fontos ez nektek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 09:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
Igen :) Múlt héten került sor a nagy eseményre, életem legjobb döntése volt, úgy érzem :)
2009. aug. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Írjátok oda légyszi, h hány évesek vagytok! Köszi
2009. aug. 28. 09:56
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, 26.
2009. aug. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
98%

2 éve vagyok,együtt,pont tegnap "csuszott ki a száján" hogy ő bizony nem lesz házas annyi évesen mint akiről beszéltünk:S

2 éve vagyunk együtt,én 22,ő 24, 27 akiről beszélgettünk...

(tehát 3 év mulva se számitsak arra hogy ilyen gondolata akad...lehet meggondolom még hogy kivárom-e...)

2009. aug. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

:( Sajnálom :(

Pedig a pasik általában 25-27 éves koruk körül érnek meg a házasságra. Férjem is annyi vol az esküvőkor :)

2009. aug. 28. 10:10
 6/28 anonim ***** válasza:
18%

Miért gerjednek a nők a házasságra ennyire? Csak egy vacak papír könyörgöm...

Attól se szeretni, se tisztelni nem fognak jobban, viszont sokkal bonyolultabbá teszi a válást ^_^

2009. aug. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet egyszerűen azt írni, h nem venném feleségül? Értsd meg, h ez valakinek (nem csak lányoknak!) fontos, valakinek nem. Nem vagyunk egyformák. Mindenki úgy él, ahogy neki jó.
2009. aug. 28. 11:05
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

az a válaszoló vagyok akinek a párja kijelentette h 27évesen sem lesz házas...

ok,nemis kellene,h fehérruha,miegyéb,(gyerekvállalás előtt ragaszkodok legalább polgári esküvőhöz,legyen hivatalos apja a gyereknek)

gyerek előtt nekem elég lenne egy gyűrű is (azaz kettő,hogy mind2nkön),azt mi magunknak felhuzzuk és kész...

de van akinek ez is sok...majd kiderül

2009. aug. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a házasság szentség, nem pedig egy darab papír. Boldog házasságban élek két éve, nem tudnám elképzelni enélkül az "együttélést". 18-19 évesen ismekedtünk meg, 25 évesen házasodtunk.

27/F

2009. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
72%
Én 28 vagyok és eszembe sem jutna hogy elvegyek bárkit is. Voltak hosszabb kapcsolataim de egyiket sem láttam olyannak hogy elvehetném. Főleg hogy manapság nagyon sok helyen azt lehet látni hogy a nő csalja a férjét, persze fordítva is van. De így semmi értelme az egésznek. Ha szeretem és jó nekem vele akkor nem számít hogy a feleségem e vagy sem, nem a házasság miatt lesz hű hozzám, hanem mert szeret, ha nem szeret, házassággal együtt sem szeret. és tényleg csak a gond van a házassággal is mint ahogy valamelyik előző hozzászóló is írta, főleg amikor válni kell.
2009. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!