Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátnőm már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm már heti szinten hozza fel, hogy össze akar velem költözni, de még nem megy?

Figyelt kérdés

???

már egyre sűrűbben ezzel jön... valamelyik nap már elkezdte nézegetni az albérleteket hogy ő elköltözik, pedig tudja hogy én nem tudok vele menni... pénz miatt még 2 évig !! nem tudunk összeköltözni.

mi lesz így, ha már most hetente emlegeti?

annyira gyűlölöm hogy úgy érzem kevés vagyok neki mert ő ettől lenne boldog, ha összeköltöznénk de suli meg pénz miatt még nem tudunkkkkkk

ő 21 én 22


2013. jan. 10. 19:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az ilyenekből szokott az lenni hogy 1 hónap után inkább szétköltöznek és valószínűleg szakítanak is
2013. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Törtető cafka!
2013. jan. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
bocs, csak idegbeteg vagyok már ettől
2013. jan. 10. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!