Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkoznátok egy régi be nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznátok egy régi be nem teljesült nagy szerelmetekkel, ha tudnátok, annak van párja? (lent)

Figyelt kérdés

Ma a vonaton összefutottam egy 5 éve nem látott pasival,aki akkor a nagy ő volt szinte,csak határozatlan volt akkor ő és túl fiatal.

Ma este pedig oda ült mellém és hazáig beszélgettünk.Kérdezte van-e valakim,mi van velem,hogy alakult azóta az életem,hogy nem találkoztunk.És szórta a bókokat,milyen csinos vagyok,ugyanolyan gyönyörű mint rég,stb stb.

De neki van párja,elmondása szerint rossz a kapcsolat de nehéz lenne neki onnan szabadulnia. Azt gyanítom,együtt élnek,ez az ok. Egy éve vannak együtt.

Elkérte a srác a számom és haza sem értem,már hívott. Szeretne találkozni,de én vagyok pont az az ember aki elítéli azokat a nőket,akik tudják,hogy van a pasinak párja,mégis belemennek a játékba.

Nem akarok egy kapcsolatba sem belerondítani,de nagyon bele voltam esve ebbe a fiúba és feljöttek az emlékek.

Mondtam neki,akkor találkozom vele,ha már majd szabad lesz,de mindig jött ezzel a "nehéz lenne neki most szakítani" dumával,ami lehet annyira igaz,amennyire nem. Volt úgy,hogy én is úgy tudtam kilépni egy rossz kapcsolatból,hogy valaki megadta a kezdő lökést és bár nem lett kapcsolat belőle sőt semmi nem volt köztünk,de sikerült kilépnem a kapcsolatomból és kezdhettem tiszta lappal.

Nem tudom,találkozzak-e ezzel a sráccal.Mit tennétek a helyemben?


2013. jan. 11. 22:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem találkozgatnák vele,csak miután kilépett a másik kapcsolatból.Ebből könnyen lehet szeretői státusz és ha te közben beleszeretnél,ő meg nem venne annyira komolyan,akkor nagyon szenvednél.

Ha most úgy éreznél,hogy ő életed értelme,akkor azt tanácsolnám,hogy harcolj a boldogságodért,de így inkább azt mondom,hogy messzire kerüld el a pasit.

2013. jan. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Á,szerető sosem lennék,annál többre tartom magam! De mint mondtam,nem akarok én az lenni,aki széttúr egy kapcsolatot.Bár azt hiszem ebből nem én kerülnék ki győztesen :D!
2013. jan. 12. 01:12
 13/16 anonim ***** válasza:
Találkozni szabad, nem kell történjen semmi. Emellett chatelhettek, levelezhettek, stb. Figyelj, tudom én , hogy nagyröptű szappanoperákon nőttünk fel, de hogy várhatod, hogy elhagyja érted a párját(még ha nem is működik a kapcsolat) ha nem is igazán ismer téged?
2013. jan. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mindent lehet,csak akarni kell!Miért ne tudná otthagyni a mostani párját ha amúgy sem működik a kapcsolatuk?Ilyen magyarázat egy esetben elfogadható,ha a nő a felesége és van gyerek is. De csak azért mert egy éve együtt élnek?...ugyan már,kifogás,kamu szöveg,gyáva ember...

Egyszer találkozz vele,mond el Te mit gondolsz,vagy tiszta helyzetet teremt és vállal téged mindenki előtt,vagy felejtsd el.Ha akar téged,tegyen érte.

2013. jan. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nem várom el,hogy a bizonytalanra elhagyja a párját,bár én inkább lennék egyedül,mint egy olyan kapcsolatban,ahol azt is ellenőrzik,hogy mikor megyek wc-re,kivel mit mennyit beszéltem,stb.

Egyszer talán találkozom vele,de hiába is várja nem omlok majd a karjaiba!

2013. jan. 12. 12:08
 16/16 anonim ***** válasza:
na mi lett ?
2016. szept. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!