Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a kísérlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a kísérletről amit a páromon végeztem? Az eredmények ismeretében ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Egyik nap reggeltől estig távol volt, kihasználva az alkalmat szépségnapot tartottam. Teljes lábepilálás, bikinivonal, hónalj gyanta, testradír, hajpakolás, arcpakolás, minden anyámkínja... estére kimerült voltam, de szexin éreztem magam, romantikára készen fogadtam egy szál köntösben, egy üveg vörösbort is kinyitottam.

Hazaért, ledobta a retkes bakancsait és számon kérte rajtam, hogy miért nincs főtt étel vacsorára.

Mondtam, hogy egész nap szépítkeztem, nem értem rá főzni, de csinálok szendvicset, ha éhes. Az persze nem volt jó, elkezdett velem kiabálni, azt mondta, ugyanúgy nézek ki mint reggel, és inkább főzzek, az látható eredményt hoz.


Már nem az első olyan beszólás volt, végleg elegem lett, hogy neki a zabálás fontosabb nálam, úgy érzem mintha az anyját pótolnám neki hétköznap (mert minden hétvégén hazajár zabálni). Csak 26 éves és már pocakosodik.


Úgyhogy a következő volt a kísérlet: egy hónapon át nem törődtem olyan mértékben a külsőmmel mint eddig, csak úgy mint egy férfi tenné = nem szőrtelenítettem, nem sminkeltem, nem vettem föl szexibb, de kényelmetlenebb cuccokat stb... (természetesen csöves módi se voltam, fürdés, hajmosás minden más volt) és a kedvenc kajáit csináltam, mindig volt minden amit akart.


Hát nem lett kedvesebb, szexuális életünk még így is van, de alig és piszkál, hogy igénytelen vagyok. Ha erre az a válaszom, hogy akkor sütök neki valamit akkor mindjárt bókolgatni kezd.


Borzalmas a felismerés, hogy neki fontosabb az, hogy a Anyuci 2.0 legyek mint a barátnője. 20-on évesen én nem ilyen kapcsolatra vágyom.

Ti mit tennétek a helyemben?



2013. jan. 13. 14:50
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos és érthető, hogy a pasi fáradtan meleg vacsorára tart igényt, de kulturált férfi, aki szereti és tiszteli a nejét, az nem így viselkedik. Ha nincs dicséret, elismerés, szép szavak, akkor ne haragudj kérdező, de te nem vagy más a saját háztartásodban mint egy ingyencseléd. Vagy házimanó, vagy ahogy tetszik...
2013. jan. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Igazad van! Te nem a barátnője vagy, hanem a kajafelelőse! De imádom az ilyen nőket! Benned van szenvedély! Veled élmény lehet a veszekedés! :)
2013. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Ha nem ilyen kapcsolatra vágysz és nem arra az emberre, aki a párod, akkor szakíts.

Ha meg nagyon meg akarod tartani ezt a kapcsolatot, választ a középutat: legyél igényes, de ne az egész napot szépítkezd át, és csinálj neki mindig valami kaját. :D

2013. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Volt ilyen pasim. Soha-soha többé nem kell. Tényleg ez olyan mintha csak anyukapótló lennél és kész.
2013. jan. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Nem dolgozni volt tulajdonképp, csak a nővérét vitte el kocsival majd haza munkaügyben, de lényegtelen.

Igazából egy ideje eléggé boldogtalan vagyok így ebben a kapcsolatban, de sok szép közös emlékünk van, a kapcsolatunk elejéről amik miatt rossz volna szakítani.

Talán csak ezek és a magszokás tart minket össze, ami nem valami jó.

Szerintem egy párkapcsolatban a feleknek építeniük is kellene a másik önbizalmát, éreztetni a másikkal, hogy jó nő/ffi.

Amúgy másrészről tudom, hogy piperkőc vagyok, de hát ez van, ő is tudja rólam, így fogadott el anno.

2013. jan. 13. 20:08
 26/31 anonim ***** válasza:
wtf, de unalmas az élet
2013. jan. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Az a durva, hogy még csak 26 éves, és nem 45. Mert akkor csak legyinte egyet az ember!
2013. jan. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Talán válaszd a középutat, ha a kérdésed tényleg csak erről és nem többről szól. Azaz nézz ki normálisan, ne ess túlzásba és csinálj neki valami kaját, ha éhes. Ennyi.

Ha pedig boldogtalan vagy .... az más kérdés. Akkor nem azon áll v bukik a dolog, h főzöl-e..

2013. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

"elkezdett velem kiabálni, azt mondta, ugyanúgy nézek ki mint reggel, és inkább főzzek, az látható eredményt hoz. "


ahahaha ezen jot rohogtem:))

2013. jan. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Amugy a valasz egyszeru, hagyd ott a pics@b@!
2013. jan. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!