Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna ha egy srác egyedül él lakásban, egy kutyával?

Figyelt kérdés

Nincs kutyaszag, nem is hullik a szőre, más zavaró tulajdonsága van. Pl iszonyatosan horkol, böfög, fuldokol,(néha fingik is) nyáladzik. Engem már nem zavar, de néha ha pl egy haver nálam alszik, akkor ők azért fel-fel kelnek a horkolásra.

Titeket ez zavarna?


2013. jan. 13. 21:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nekem is van két kutyám, így nem zavarna, bár ők nem alszanak bent. Ha nem tudnék a horkolástól aludni, akkor nyilván zavarna, de amúgy maga a kutya jelenléte abszolút nem, szeretem őket! :) 22/L
2013. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

kérdező..az ilyen kutyákon kívül már csak a dobermannoktól félek jobban:)

és hiába mondja a gazdája egy kutyusnak, hogy nem bánt, elhiszem, de attól mégis elkerülöm őket, ha tehetem..ezt nem tudom leküzdeni sajnos.

saját kutyánktól is féltem anno:)

2013. jan. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
a legkevésbé se zavarna, sőt még örülnék is neki, sajnos a párom ki nem állhatja az állatokat nagy pech mert én meg szeretem őket...
2013. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
szeretem a kutyákat, nem lenne akadály. :)
2013. jan. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nálam plusz ponts is lenne, imádom őket, állandóan kutyázok így is.
2013. jan. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Figyi, szerkeszd kicsit világosabban a szövegeidet, mert simán azt lehet hinni, hogy a pasi horkol, fingik, büfög meg fuldoklik:DDD Egyébként a nagy rózsaszín ködös első időszakban tuti nem zavarna, később meg már igen, de szerintem beletörődnék, mert tudom, milyen házikedvencekhez kötődni.
2013. jan. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Láttam, hogy másnak sem teljesen tiszta, hogy miről is beszélek, de ha jobban belegondoltok, akkor logikus. Mert egy srác egyedül egy kutyával, de ha a szövegben emberről beszéltem volna, akkor az csak én lehetek, vagyis E/3-ban beszélek magamról? :) de ok, jogos, sok olyan tulajdonsága van, mint amilyen egy átlagos férfinak :)

12.!

Nem hiszem, hogy betudod azonosítani ezt a fajtát, én még nem láttam embert, aki félne egy ilyen kutyától :)

[link]

2013. jan. 13. 22:58
 18/25 anonim ***** válasza:

Beazonosítottam, mert direkt megnéztem gugliban:D

Most már tudsz olyan személyről, aki igenis fél tőle (és ez tényleg nem ilyen csajos hiszti:D)

2013. jan. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
És Jerry Lee-nek hívják legalább?
2013. jan. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Az német juhász volt te tuskó!
2013. jan. 13. 23:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!