Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket lányokat nem jó társkereső vagy közösségi oldalon, utcán, bevásárlóközpontokban és ehhez hasonló helyeken, közterületeken, akár este vagy nappal (és még sorolhatnám) megismerni?

Figyelt kérdés

Akkor ti nők, mit csodálkoztok hogy egyre kevesebb férfi próbálja az ismerkedést és félnek a visszautasítástól, ha nektek sehol sem jó?


Áruljátok már el akkor, hogy egy srác milyen szituációban, helyen, vagy egyáltalán leszólíthat-e titeket, mert nem hinném hogy ennyi lúzer srác van, és azt sem hogy ennyi csúnya is egyben. Tudom hogy nem ezen múlik, de azért ez elég frusztráló érzés hogy akkor milyen módszerrel lehet titeket "becserkészni" ismeretlenül? Mert ugyebár nem minden srácnak van több tucat lányismerőse vagy lányhaverja.



2013. jan. 13. 21:55
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:

Társkeresőn, közösségi oldalon ha szimpatikus a srác, akkor válaszolok. Utcán még nem szólítottak le, bevásárlóközpontban sem, valószínűleg azért, mert oda csak ritkán járok, ha tényleg ott kell vennem valamit.

Egyébként bármilyen helyen lehet ismerkedni, leírom, nekem hol sikerült:

Egyetemi évnyitón, WoW-ban, egy hegytetőn túrázás közben, társkeresőn, Halloween partin, itt gyk-n, facebookon...


Ha neked nem sikerül, az két dolgot jelenthet szerintem. Az egyik, hogy valamit rosszul csinálsz, a másik, hogy rossz lányokat nézel ki magadnak.


Ja, és hozzáteszem egyik barátom se volt gazdag, jóképű se volt mind, mégis sikerült megismerniük...érdekes...


24/L

2013. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
Ha nem próbál meg valaki akkor felszedni, ha kapcsolatban vagyok és kb. egy "súlycsoport vagyunk, (nem fél fejjel alacsonyabb és 30 évvel öregebb) akkor végülis mehet az ismerkedés. :)Végülis bárhol.
2013. jan. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:

Ezt még is honnét szeded, h ezeken a helyeken nem lehet leszólítani lányokat? Mondták neked v mi?? Írd már le légyszi, érdekelne hogy mire alapozod a felvetésed..


Engem sem nagyon szólítottak még le az általad felsorolt helyeken, vagyis de, összesen eddig 2x, pedig én örülnék neki:) Első alkalommal mentem hazafelé és egy bringás srác leszólított, meg egyszer kutyasétáltatás közben egy másik kutyás :)

Ezenkívül volt még egy munkahelyi kapcsolatom, egy társkeresős nekem is, meg egy iwiw-ről (még a régi időkben :)))

2013. jan. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
Kérdező, sajnos itt nem fogsz rá konkrét választ kapni erre a kérdésre. Már több ezer ilyen kérdés volt itt, több ezer sablonos válasz volt már, aminek a vége mindig az, hogy a kérdező (ha fiú! és csakis akkor ha fiú!)a hibás.
2013. jan. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 Hunter92 ***** válasza:
Utolsó, miért, szerinted ki a hibás? Olyan nincs, hogy valaki mindent jól csinál és mégis minden nő lekoptatja. Ha állandóan elutasítást kap, akkor nem a nőkben kell keresni a hibát, mert nem fog az egész női nem megváltozni csak miatta. Ahogy mondani szokták, ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
2013. jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
Ha a srác nem helyes arcilag, akkor is ő a hülye? Ezt kapta. Mit tegyen, hogy ne ezt kapja? Semmit. Erről nem tehet. Ha kap 300 kosarat, akkor ne essen kétségbe? Ha te elmész vizsgázni 9 szer (3 szor 3 ugye a megengedett az évek során legtöbb egytemen), mindent megteszel érte, de nem tudod felfogni, mert az agysejteid képtelen felfogni azt a tanyanyagot, ha éveket készülsz rá akkor sem, akkor kicsapnak a suliból pl a 4. éven az 5 éves képzésben, akkor nem úgy fogod érezni, hogy a sors és a tananyag és a tanár a hibás? Akkor is azt mondanád, hogy benne van a hiba? ondom ezt úgy, hogy van 300 kredet is megcsinált 295 öt és csak ez az 5 kredtites szigorlat hiányzik a boldogságához, hogy államvizsvára mehessen? Ez nagyjából azt fedi le, hogy van egy pasi, aki okos, sikeres a munkájában, mind a 99. dologba amibe belekezd sikerrel zár, de a 100. dolog nem jön össze, mert nem képes rá. Vagyis ronda arcszerkezettel született, nem hajlandó egy lány sem szóba állni vele, 30 valahány évesen is egyedül van, több száz elutasítás után is. Az ne legyen elkeseredve? Sajnos jogos a panasz ilyenkor.
2013. jan. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:

Egyértelmű ,hogy ezeken a helyeken nem lehet, nem is szeretik, hallani, hogy idegbajt kapnak tőle. Félnek, rettegnek az idegenektől, egy sorozatgyilkosnak tartanak, ha útcán mersz rájukköszönni, mind megy a maga dolgára, mint akit seggberúgtak.

Esélyed nincs ember! Csak akkor vagy nyerő, ha tanulmányi időszak alatt összeszedtél egy hozzád való nőt, igazából ezek azok az emberek, akik azt mondhatják el,hogy tényleg jó párkapcsolatban élnek. Az egyebek azok ilyen elég csapódott, kompromisszumok viszonyok lehetnek, főleg az ilyen diszkótoros fostaliga ismerkedések.

egyszerüen ha kiestél a bűvkörökből, nem vagy tagja semmilyen zárt közegnek, társaságnak, ahova esetleg betévedhetnek jónők is néha, ott lehet ismerkedni esetleg, de egyébként máshol kizárt.

2013. jan. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
Hát én nem is tudom.Utcán már jött oda hozzám tök aranyos srác, és egész jófej volt. De általában nem szeretem, ez tény, valahogy nem tudok mit kezdeni vele, hogy egy vadidegen beszél hozzám, este sötétben egyedül meg egy kicsit félek is. Bevásárló központban van olyan bolt ahol az eladó sráccal szívesen dumálok, de ha csak odajön egy idegen hogy jól nézek ki, az nekem olyan furcsa. Inkább zavarba jövök, és tartok tőle mint aranyosnak találnám. Inkább társaságokon keresztül, vagy szórakozóhelyen szeretek ismerkedni, mikor nem vagyok egyedül, és van idő legalább valamennyire eldönteni hogy jó arc-e az illető, vagy nem.
2013. jan. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 Hunter92 ***** válasza:
77%

22:40

Az a helyzet, hogy nem értesz a nőkhöz, azért mondasz ilyeneket. Legközelebb nézz szét az utcán, járj nyitott szemmel! Ocsmányabbnál ocsmányabb pasikat lehet látni gyönyörű nőkkel. És a saját ismeretségi körömből tudom, hogy sok ilyennek pénze sincs. Ennek az oka egyszerű. Akármilyen hihetetlen, nem igaz az a tévhit, hogy a nőknek a külső számít. Tudom, hogy aki eddig sikertelen volt a nőknél és ezt a külsejére fogta, azt most sem fogom tudni meggyőzni, de a jó külső csak annyira elég (és ezt más sok más kérdés alatt leírtam), hogy felkeltsd vele a nő érdeklődését. Ennyire. Semmi másra. Csak addig ér valamit, amíg meg nem szólalsz. Az első kimondott szavad után a személyiséged és a kisugárzásod alapján fogja eldönteni a nő, hogy akar e tőled valamit vagy nem. Ha nem, az nem a külsőd és nem az anyagi helyzeted miatt lesz. Nekem nincs gond a külsőmmel, sokáig mégis abszolút 0 volt a sikerem a csajoknál. Elkezdtem edzeni, hogy a testalkatom is rendben legyen. Az eredmény...elmaradt. Ugyanúgy átnéztek rajtam a nők, mint addig és ugyanúgy kudarcba fulladt minden egyes próbálkozásom. MINDEGYIK! A különbség köztem és az ide járó rinyagépek között az, hogy én felismertem, hogy a hiba bennem van. Rájöttem, hogy mi a gond. Nem értettem a nőkhöz. Megszereztem egy halom könyvet, amit úgynevezett PUA-k, azaz nőcsábászok írtak. Ezek a könyvek segítettek megérteni a nőket. Én is PUA lettem. Elértem azt, amiről a férfiak többsége azt hiszi lehetetlen, értem a nőket és értek a nőkhöz. Ez tanulható. Bárki megtanulhatja. Mindössze időt és erőt kell belefektetni. Aki ehhez lusta és túl nagy egoja van ahhoz, hogy belássa, hogy benne van a hiba, az ne csodálkozzon, ha nem változik az élete pozitív irányba. Egyébként amikor már viszonylag magasabb szinten benne voltam a PUA-ságban, kipróbáltam azt, hogy elmentem bulizni full igénytelenül. Itthoni, kopott munkásfarmer, egyszínű, kopott póló (talán még egy lyuk is volt rajta), 2 hetes borosta és le se tusoltam. Úgy néztem ki, mint valami koszos hajléktalan. (Egy profi PUA írt, hogy kipróbálta ezt, gondoltam én is megjátszom.) Érdekes módon nővel jöttem haza, méghozzá nem is akármilyennel. És nem, nem hívtam meg semmire, csak magamhoz.

Száz szónak is egy a vége, ahogy az mondókám elején is mondtam, a külső édes kevés szerepet játszik egy nő meghódításában. Figyelemfelkeltésre és egy kis kezdeti vonzalomkeltésre jó, de többre nem. Ahogy elkezdtek szóban ismerkedni, minden a személyiségeden fog eldőlni.

2013. jan. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
Kár hogy ezen könyvek kb. mind arról zólnak, hogy legyél egy nagyképű sz*r, mert az az igazi menőkirályság.
2013. jan. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!