Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket lányokat nem jó társkereső vagy közösségi oldalon, utcán, bevásárlóközpontokban és ehhez hasonló helyeken, közterületeken, akár este vagy nappal (és még sorolhatnám) megismerni?

Figyelt kérdés

Akkor ti nők, mit csodálkoztok hogy egyre kevesebb férfi próbálja az ismerkedést és félnek a visszautasítástól, ha nektek sehol sem jó?


Áruljátok már el akkor, hogy egy srác milyen szituációban, helyen, vagy egyáltalán leszólíthat-e titeket, mert nem hinném hogy ennyi lúzer srác van, és azt sem hogy ennyi csúnya is egyben. Tudom hogy nem ezen múlik, de azért ez elég frusztráló érzés hogy akkor milyen módszerrel lehet titeket "becserkészni" ismeretlenül? Mert ugyebár nem minden srácnak van több tucat lányismerőse vagy lányhaverja.



2013. jan. 13. 21:55
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
19-es nem teljesen értek veled egyet. Csomó férfi ismerősöm van, akiket nagyon bírok, mert marha jófejek, humorosak, jó dumájuk van, rendesek is stb..de csak ENNYI és nem több! Ha nincs meg legalább egy kicsi fizikális vonzalom megette a fene az egészet, még hogy csak gondolni se tudok úgy rá mint férfi, sose eszembe nem jut róla, h vajon milyen lehet vele az ágyban, lehet szegényke akármilyen jófej pasas..csak egy haver, v jó kolléga, stb..marad a szememben mindig is.
2013. jan. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:

Ezt mondom


Légy tökéletes vagy véged van ezen a téren. IS.

2013. jan. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
Ez a pua ciccok kb. olyan szinten vannak mint a többi ilyen tyúkszaros fizetős fejtágító kamucucc hogy hogyan legyen álommelód bárhol 5 nap alatt, meg hogyan legyünk milliárdosok két hét alatt, kihagyhatatlan ajánlat, most vedd meg 17 ezer forintért a teljes cd- készletet, és ha még holnap rendeled, akkor elemes műpinát is mellékelnek szín ingyen hozzá. Kb ennyire lehet komoly
2013. jan. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:

23-as szakadok az utolsó sorodon :DDD


22-es nem azt írtam, h legyen tökéletes, csak NEKEM tetszen!!

Volt már olyan pasim, aki rajtam kívül senkinek nem tetszett, de nekem még is, vagyis vmi nagyon vonzott benne..mondhatnám úgy vonzott mint egy mágnes :D

2013. jan. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:

" úgy vonzott mint egy mágnes "


P.É.N.Z.

2013. jan. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:

Tévedsz.

Csak is fizikális vonzalomra gondolok, előbb is csak arra gondoltam ;)

Több éve dolgozom és nem is rossz a fizum, szóval nem arra kell nekem egy pasi, h fizesse a költségeim ezt elhiheted...

2013. jan. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
Akkor viszont a jelleme volt makulátlan és 100%-os. Ez az utolsó mentvár gyakran sikeres.
2013. jan. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 Hunter92 ***** válasza:

"Kár hogy ezen könyvek kb. mind arról zólnak, hogy legyél egy nagyképű sz*r, mert az az igazi menőkirályság."


Valószínűleg te még egy ilyen könyvet sem olvastál. Nem tudom, miért mondasz így véleményt valamiről.


23:54


Érdekes módon én egy fillért sem fizettem semmiért. Te is véleményt alkotsz valamiről, amiről gyakorlatilag semmit sem tudsz, majd úgy okoskodsz, mintha a téma szakértője lennél.


"Csomó férfi ismerősöm van, akiket nagyon bírok, mert marha jófejek, humorosak, jó dumájuk van, rendesek is stb..de csak ENNYI és nem több!"


Oké, van ilyen is. Bár határozott meggyőződésem, hogy valami mégis hiányzik a személyiségükből, amire neked nőként szükséged van.


"Volt már olyan pasim, aki rajtam kívül senkinek nem tetszett, de nekem még is, vagyis vmi nagyon vonzott benne.."


Pontosan erről beszéltem. Ha rajtad kívül senkinek sem tetszett, akkor nyilván nem volt egy Adonisz. Viszont ki tudta belőled váltani a megfelelő érzelmeket, fel tudta húzni a vonzalmadat. Külsőre nem nagy szám, de valamiért mégis vonzódsz hozzá. Ilyen az, amikor egy férfi a tudatalattidra hat.


100%-os, makulátlan jellem. Ezen jót nevettem.:D Mit értesz makulátlan, 100%-os jellem alatt?

2013. jan. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:
Tehát ne nyomuljon + legyen jóképű, és akkor bátran BÁRHOL odamehet hozzátok? Csak ennyi?
2013. jan. 14. 07:16
 30/52 A kérdező kommentje:
És ez a "nem nyomulás" mit takar? Fejtsük már ki bővebben légyszives.
2013. jan. 14. 07:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!