Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan pasi aki tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi aki tényleg nem akar együtt aludni csajjal?

Figyelt kérdés
1 hónapig jártam egy fiúval és egyszer aludtam nála, egyszer ő nálam...majd ismét nálam akart aludni de mondtam neki h fölösleges tegnap aludtunk együtt...erre hivatkozik azóta is hogy akkor akart velem aludni most már hagyjam ezzel. Azota még azt is kitalálta hogy ő nem szeret nőkkel aludni, majd max talán a feleségével. Ebben lehet igazság vagy csak kamu szöveg? A srác mellesleg a mai napig nagyon gyanús nekem, olyan mintha lenne egy állandó eltitkolt barátnője is.

2013. jan. 14. 01:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%
megsértődött, mint egy kislány akinek elvették a barbiját
2013. jan. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Létezik. Az én exem sem akart 3 év alatt egyszersem aludtunk együtt. De persze szex az legyen...aztán megy a dolgára ez olyan mint vmi k*** lennék felugrik itt van két órát aztán hazamegy.
2013. jan. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem csak dacos mert nemet mondtál neki. Elég gyerekes viselkedés de Nálunk is volt ilyen. Ez biztosan kamu duma, h nem szeret nőkkel aludni, majd talán a feleségével. Ha most Veled van együtt kéne tekintsen annyira előre, hogy talán Te egyszer leszel a felesége. Tehát ilyet nem illik mondani. A másik barátnő dolog se kizárt tartsd nyitva a szemed. De ez részedről is ugy néz ki mintha nem akarnád, hogy nálad aludjon hiszen elutasitottad simán gondolhatja, hogy azért mert nem akartad. Mondd meg neki, hogy akarod de mondjuk csak hétvégén. Egyezzetek meg, ha Neki is jó akkor nem lesz belőle sértődés
2013. jan. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akik nem szeretik az együtt alvást. Ettől még lehetnek halálosan szerelmesek a másikba és minden téren jó partnerek.
2013. jan. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. nem bírok egy másik emberrel egy ágyban aludni.
2013. jan. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Az ilyennek nem való párkapcsolat. Legalább idejében kimutatta a foga fehérjét.
2013. jan. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ( főleg az értelmeseket) :) Másba is bebunkózott úgyhogy selejt a srác...de így van, idejében kimutatta legalább !
2013. jan. 15. 02:01
 18/19 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat nem csak akkor kapcsolat amikor minden király, és boldogan szaladgálunk a zöld mezőn napsütés közepette! A kapcsolat a rossz időben is kapcsolatnak kell maradnia. És a rossz időben dől el hogy az ember (lényegtelen melyik fél) mennyire számíthat a "párjára". Ilyenkor szoktak sokan durcizni, és jönni azzal hogy "szünet" idióta módjára!
2013. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
En sem szeretek massal aludni. Sem az agyamat megosztani. Amikor volt kapcsolatom nehezen szoktam meg, hogy van valaki mellettem. Mindig az agy szelen aludtam, hattal neki XD. Minden ember mas , mas az igenyeik.
2014. dec. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!