Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom túltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom túltenni magam ezen a szakításon?

Figyelt kérdés
Fél éve szakítottunk, vagyis ő velem, persze én tehetek erről, és csak magamat hibáztatom. De én akkor nem éreztem rosszul magam, ugyanis én már nem szerettem őt (legalábbis úgy éreztem) De most egy ideje, nem is tudom mit érzek, talán mintha bűntudatom lenne. Amiatt, hogy fájdalmat okoztam neki, pedig tudom, hogy ő mennyire nagyon szeretett engem, bűntudatom van, hogy ezt tettem vele. Mert igazából nekem már megtetszett valaki a kapcsolatunk alatt, sajnos. És ezen nem tudom túltenni magam. hibásnak érzem magam, nagyon. Pedig ő is sokszor bántott engem(szavakkal) és sokszor okozott fájdalmat, de mindezek mellett éreztem, hogy nagyon-nagyon szeret. És én meg egy hülye kis csapongó liba vagyok. Legalábbis így érzem... Mert megtetszett akkor más... Mikor eszembe jut ez, rögtön sírhatnékom támad, és csak arra gondolok, hogy mégis milyen jó volt nekem Vele, miért voltam ilyen hülye, és sajnálom az egészet. És vissza akarom csinálni. Mindent. Mások szerint ő nagyobb hibákat is elkövetett ellenem, mint amit én "elkövettem". De én mégis hibásnak érzem magam, azért mert más megtetszett... Most szeretném visszakapni Őt. Mert szeretném jóvátenni a hibámat. Meg, mert szeretem. Talán. Nem tudom, mit tegyek. ????
2009. aug. 29. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Én azt mondom hagyd ezt a dolgot.A bűnudatod talán érthető,de mással is megesik,hogy hirtelen megtetszik valaki.Ezeket nevezzük hullámvölgyeknek.Valószinű Te még szereted őt,és akkor is szeretted csak nem tudtad felmérni,hogy mennyire fontos Ő Neked.Általában akkor jön rá az ember,hogy mennyire szereti a másikat amikor már "nincs".A kapcsolatotokban biztosan volt sok jó és volt valószinű rossz is,ha szakítás lett a vége.Döntsd el,hogy meilykből volt több és,hogy megérné-e újra kezdeni.Ha ennyi idő után nem keresett (?) akkor valószinű sikerűlt Neki tullépni ezen az egészen.És ne légy önző ugyanis most Neked rossz,mert bűntudatot érzel,de ha tudod,hogy nem tudnál elég szeretet és törödést adni akkor ne fájdítsd az Ő szívét.

Had legyen boldog.És ne bánkódj,nem kell sírni mert elmúlt,légy boldog,hogy megtörtént!

(Hozzá teszem tegnap este ért véget egy 4 éves kapcsolatom)

2009. aug. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd békén. Csak fájdalmat okoznál neki ismét és magadat is becsapnád, mert nem vagy szerelmes belé, csupán a lelkiismereted piszkál.
2009. aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van valakije azóta? Ha igen milyen az a kapcsolat,mit tudsz róla? Ha már mással van,hagyd,ha nincs,akkor még vajon szerethet? Visszafogadna? Ezekre jó lenne tudni a választ.
2009. aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tovább kell lépni. nekem is volt hogy egy év kellett hozzá.

fél évet már kibírtál, nem lehet sok hátra. ne cseszd el. :)

2009. aug. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem neked ez csak bűntudat és már nem szereted és lehet hog elfogod kovetni ugyan azt a hibat idovel megint...... de ha nagyon nagyon viszaakarod kapni akkor ne fojtasd vele a kapcsolatot hanmem kezd tisztalappal elolrol. és jegyezd emg hogy 1 pasinak mindig vannak huje beszolasai de sokszor meg se hajlja mit mond nem tudom hogy mit kovetett el ö ellened de buntudatbol ne gyere ujra ossze vele szerintem....
2009. aug. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!