Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy a mai lanyok annyirra valogatnak? Csak a jokepu gazdag pasikra hajtanak, de nem szamit hogy az uti el magat annyira huje.

Figyelt kérdés
na persze legyen kigyurva
2013. jan. 15. 20:40
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
21:01. Ez így van! :)
2013. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

nem akarok senkit sem megserteni, de szerintem a mai kapcsolatok hasonloak, a fogyasztoi trendeknek, mikor bemesz a plazaba es valaszhatsz a sok termek kozul,

pl megveszed a legujabb telefont, de mivel a technika fejlodik fel ev mulva az ujabb kell es megveszed,


na a lanyok nagy tobbsege is igy tesz, most o a legkigyurtabb, legjobbkepubb, leggazdagabb, na o kell


tisztelet a kivetelnek tudom hogy vannak de nagyon ritka, es nem felem lakik


eselyt sem adtok az atlagembernek, es igaza van annak is aki azt mondja hogy nem is erdemes az ilyennel szoba alni, mert aki valogat az nem erdemli meg az atlagot sem

2013. jan. 15. 21:11
 23/37 anonim ***** válasza:

Kérdező! Csak az elkeseredettség beszél most belőled! Igen sajnos nagyon sok csaj ilyen! De kivételek vannak és nem szabad beskatulyázni az össze csajt! Fel a fejjel, keresgélj tovább és hidd el találni fogsz egy hozzád való lányt! sok sikert! :)

25/L

2013. jan. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
nemtudom Te merre laksz, én a belvárosban ismerek lányokat... a teljes ismerettségemből gyakorlatilag 1-2 ha olyan amit mondtál..15-23 kor között
2013. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Nő vagyok és igazat is adok neked szinte mindenben, amit az előző hozzászólásodban leírtál, de sajnos női szemmel sem jobb a helyzet. Nagyítóval kell keresni az olyan férfiakat, akik nem a fullos, kiteszemmindenemet 'csajok'-ra hajtanak. Ilyen a világ. Mindig új és jobb kell, az emberek meg elfelejtik megbecsülni azt amilyük van, csak azzal foglalkoznak, amilyük nincs, illetve ha van is, arra törekednek folyton-folyvást, hogy jobbat szerezzenek belőle, a fogyasztós-vásárlós példa is nagyon jól szemlélteti ezt. Már szinte minden a külsőségek és a design körül forog, így sok párkapcsolat is, kevés az olyan ember, aki igazi lelki társat keres maga mellé - akár egy életre is, ha úgy alakul és nem valami kirakati bábut, akit büszkén mutogathat a tisztelt nagyközönség előtt.
2013. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Az a hülye, aki a hülyét úgy írja, hogy "huje".
2013. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 hun04 ***** válasza:
Ezek végre értelmes válaszok voltak, nem e undorító világ mellett álltak ki! Amúgy meg mi az, hogy átlagos? Ép az, hogy aki még értelmes, rendes, és nem csak a pénzre, külsőségekre ad az az átlag feletti. Fiúban és lányban is! És igaz mind a kettőből kevés van. Amúgy is kinek ki tetszik. Nekem például könyöröghetne egy ilyen agyatlan nagymellű plázacica,. Nekem biztos nem kellene, púpnak a hátamra!
2013. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

igazad van atertekelodik az atlag fogalom,

amugy sokszor az esik nekem a legrosszabbul amikor egy olyan lany viselkedik igy akibol ki sem nezed, szereny, jo tarsasag, nem is agyon festett a melle sem veri a foldet, es megis valogat


sot nekem be sem jonn a festett, nagymellu legyen termesztes es formas kozepes melle

2013. jan. 15. 21:34
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos fejjel is szerezhetsz normális lányt.


Öcsém kigyúrni bárki tudja magát , csak tudod a mai korombeliek 80%-ból hiányzik 3 dolog : önbizalom , kitartás és agy. Na persze lehet ezeket keverni és mint mindig tisztelet a kivételnek.


Manapság az emberek inkább rinyálnak várják , hogy varázsütésre történjen valami.Minden nap látok ilyen kérdéseket itt meg , hogy "visszahúzodó lány/fiúként meg átlagosként , hogy legyen barátom/barátnőm vagy éppen miért nincs.


Én nem azt mondom , hogy legyél átlagfeletti modell vagy zsírgazdag vagy bodybuilder. Annyi a lényeg , hogy a kiszemelt személyednek legyél átlagon felüli magyarán tűnj ki a tömegből a szemében utána mindjárt jobban megy.


És nem álszenteskedem én se vagyok nagy szám. 190 centimmel voltam 70 kiló képzelheted , hogy néztem ki alkatra az fogsorom nem a legszebb és kicsit nagy az orrom , de bírnak a nők valamiért és nem a pénzem miatt , mert az sincs éppen a bőröm alatt

Viszont elkezdtem kondizni , hogy legalább ezen változtassak , na meg ott van az önbizalom , ami az elején ugyanúgy hiányzott belőlem , mint másokból.


És az agy a végén : te sem akarnál olyan barátnőt , aki vihog a legszarabb faviccen és sötét , mint az éjszaka

2013. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

nem biztos hogy nem szeretnek egy buta lanyt de ne legyen mernok se


sokan elvarjak hogy 20 evesen legyen hazad autod penzed, de mond meg oszinten mibol? mikor vagy tanul az ember, vagy ha kap munkahejet, nem eresztik el zsevel nagyon, es tanulas nelkul 20 evesen nem tesznek be igazgatonak, hanem orulj a minimalbernek,

es nincs mindenkinek milliomos szuleje, mert sokan orulnek hogy megelnek egyik naprol a masikra adosag nelkul, es nincs hitel a fejed felett.

2013. jan. 15. 21:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!