Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy a mai lanyok annyirra valogatnak? Csak a jokepu gazdag pasikra hajtanak, de nem szamit hogy az uti el magat annyira huje.

Figyelt kérdés
na persze legyen kigyurva
2013. jan. 15. 20:40
1 2 3 4
 31/37 hun04 ***** válasza:
0%
Igen én is ezt mondom, hogy nem azt kell sulykolni magadba, hogy átlagos vagyok, hanem azt, hogy mennyivel több vagy egy ilyen embernél, önbizalom és ha egy lány vagy lányok esetében fiú már azt érzi, hogy nem érdekled őt akkor egyből másképp fog rád nézni.
2013. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
84%

Néhány észrevétel.

1. Mindenki válogat (ezt már írták előbb is). A férfiak is válogatnak, és valamiért a legtöbb a szép, jóseggű, kedves, okos lányokat szeretik. Miért?

2. Az első amit meglátok a pasin az a pofája. Ha ronda, akkor nem kelti fel a figyelmemet. És itt most nem arra gondolok hogy mekkora az orra, füle, a feje, milyen magas, stb. Hanem például, zsíros a haja, rossz a fogsora, igénytelen, ápolatlan, plöttyedt testű. Az igaz, hogy a külső nem minden, de azért mégiscsak ezt látjuk meg először, és hát nem találok kívánatosnak valakit aki extrém kövér, lusta megmozdulni, fogatmosni vagy borotválkozni. Ez az utóbbi mondat azért lássuk be, minden nőre és férfira is igaz.

Ahogy a jó nő definiciója a feszes mell, kerek popó, lapos has, ugyanúgy jó pasinak az számít elsősorban aki erősnek és férfiasnak látszik.

2. Mit jelent a jóképű?

Azok háborodnak fel hogy miért mindenki a "jóképű" pasikat keresi akiket valahogy senki sem akar észre venni. Elárulom, nem az a baj hogy nem vagy jóképű mert talán nincs is olyan, hogy jóképű.... a legtöbb férfi átlagos, szóval ha nem vagy valami ótvar ronda, akkor több mint valószínű hogy nem a külsővel van a baj, hanem a belsővel. De persze jobb a nőkre haragudni, amiért nem tapadnak rád mert "válogatósak, stb", könnyebb mint belátni hogy unalmas vagy, buta vagy, lúzer vagy, vagy más "aprócska" hibád van.

3. miért a gazdag pasikra hajtanak? ez most vicc?

nem azt mondom, hogy ez az elsődleges szempont, és a gazdag is relatív, kinek-mit jelent. de azért nem érezném magam biztonságban egy olyan férfi mellett aki magát sem tudja eltartani. nem engem kell eltartson, de lehet hogy egy napon gyerekeink lesznek... ki vágyik nyomorra? senki. persze, hogy a gazdagabb vonzóbb - ha minden más tekintetben egyenlők.

+ nem tudom, mekkora gazdagságra gondoltál, biztos vannak nők akiknek semmi sem lenne elég... de nekem (és a legtöbb nőnek) van egy alsó határ ami nincs túl magasan (fizetés szemponjából), és a személyes véleményem az, hogy aki annyit nem tud megkeresni az nem elég talpraesett és nem vonz. És ezzel el is értem az utolsó következtetésemhez: az ész a fontos. Aki ezt a kérdést feltette, süt róla a butaság. Még ha frappánsan le is tudod hülyézni a "jóképű, gazdag pasikat", azért én azt látom, hogy te nem tudsz helyesen írni, és te kérdezel hülyeséget. Az a gazdag pasi miért gazdag? Lehet, hogy egyetemet végzett, és jó munkahelyet talált? És mellette még ad is magára, hogy ne nézzen ki úgy mint egy ősember? *nah tényleg B meg milyen hülye. és lúzer is. a nők meg ribancok, ha az ilyenre buknak*

2013. jan. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
60%

és még annyit hozzátennék az előző hozzászólásomhoz, hogy NO OFFENSE

és 25L voltam

2013. jan. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
73%

Előzőnek igaza van!

Szinte hozzátenni nem is tudok.


Ha egy férfi nem kell a nőknek, akkor az rémronda, v. nagyon buta, v. nagyon bunkó vagy egyszerűen olyan béna típus.


Ennyi.

26L

2013. jan. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 hun04 ***** válasza:
0%
Igem egy része igaz, de utána hozzátesz hogy neki a pénz lényeg. Na te sose leszel boldog, ha pénz alapján választassz párt.
2013. jan. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 hun04 ***** válasza:
0%
Végül is csak kinyögted, hogy neked a külső is számít, legyen okos, művelt, meg azért legyen sok pénze is. Ha ilyen igényeid vannak ki vagy te a királylány?
2013. jan. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
81%

32/36-os válaszolóval értek egyet.

Kérdező, már ne haragudj, de mégis mit vársz? Nem tudsz helyesen irni, minden egyes mondatodban van hiba! Én már csak ezért nem akarnék tőled semmit. Te nem válogatsz? Kellene neked egy ápolatlan, túlsúlyos, vagy anorexiás lány? Neked sem tetszik minden lány. Szerinted a gazdag férfiak hülyék... Hm, nem nagyon ismerek olyan embert (és sok embert ismerek a világ különböző pontjairól), aki úgy gazdagodott volna meg, hogy hülye. Azok az emberek, akik meggazdagodnak, vagy jó anyagi helyzetben vannak, nyilván sokat tanultak és talpraesettek, nem életképtelenek, ellentétben egyesekkel itt a fórumon. Nem a viz a hülye, ha a kacsa nem tud úszni. És igen, válogatok, mert jogomban áll és egyik lány sem jótékonysági intézmény, hogy az önbizalomhiányos és buta kisfiúkat pátyolgassa és sajnálja. És nincsenek nagy elvárásaim a fiúkkal szemben... Legyen ápolt, tiszta, okos, kedves, természtes, művelt és tudjon szexelni, ennyi.

2013. jan. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!