Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem nem bízhatok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem bízhatok meg egy férfiben sem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nincsenek rossz tapasztalataim, engem még tudtommal nem vertek át, nem csaltak meg, nem akartak kihasználni, nem volt olyan, hogy csak egy szex aztán ennyi... szóval nem kéne, hogy ne legyen bizalmam, de mégis ez a helyzet...

Most is, hiába szeretem a barátomat és tudom, hogy ő is engem, valahogy úgy érzem, hogy csak azért szeret meg bárki is, mert megtetszem neki (valószínűleg jó csaj lehetek, mivel igen sokan próbálkoznak nálam... bár én magamat nem látom annak, szóval lehet, hogy csak a többségnek ilyen alacsony igényei vannak, nem tudom). És ez a gondolat nagyon zavar... persze az is rossz lenne, ha nem tetszenék külsőre annak, akivel együtt vagyok, de már első pillanattól kezdve olyan lelkes mindenki, nyilván nem azért, mert annyira megszeretne, csak a külsőm miatt...

Most szerencsés helyzetben vagyok, mert a barátommal mindenben ugyanazokat a dolgokat szeretjük, pont olyan a személyisége, mint az enyém, dehát hiába, mert ő is első ránézésre eldöntötte, hogy velem akar lenni, láttam rajta, szóval ha buta lennék, unalmas, stb... lehet, hogy akkor is ugyanúgy együtt lennénk.

Mit kezdjek ezzel a gondolattal? Vagy csak egyszerűen ne legyek kapcsolatban senkivel? Nem tudom kiélvezni sajnos emiatt...

21L


2013. jan. 16. 02:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Pont tegnap volt az utolsó nap, hogy nemet mondott, egy szerinte is nagyon jó programra.

Ez volt az utolsó próbálkozásom. Többet nem hívom sehova sem. Eleget szenvedtem miatta. Többet nem szeretnék foglalkozni vele. Kiábrándultam a helyzetből is és belőle is.

2013. jan. 16. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező: mivel tényleg alapjaiban butaságnak tartom ezt az egészet, nehéz rá értelmesen válaszolnom...az a baj, hogy nem csak magadban nem hiszel,de senki másban sem. a bizalom(mint ahogy Te is leírtad) és a párod iránti tisztelet szintje nálad nulla, zéró, semmi, az pedig édes kevés. szoktatok beszélgetni? elvisz a haverjaihoz? jártok szórakozni? megosztja veled a problémáit? és te vele a tieidet? képzeld el, hogy szerinted egy normális, érzelmi alapokon nyugvó kapcsolat hogy néz ki, mit csinálnak benne a felek, satöbbi. aztán pedig pakold mellé a te kapcsolatod minden ferdítés nélkül. remélem, hogy észhez fog téríteni, és eltűnnek a fejedből ezek a ....szavakat nem találok rá milyen gondolatok
2013. jan. 16. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy leírtad bővebben!

Nagyon sokat beszélgetünk, ő az egyetlen olyan ember eddigi életem során, akivel bármiről merek beszélni, korábban nagyon gátlásos voltam... mármint ez szerintem senkinek nem tűnt fel, mert látszólag nagyon beszédes vagyok, társaság középpontja, ilyesmi, szóval csak úgy értve vagyok gátlásos (és szerintem inkább ez a valódi gátlásosság), hogy a valódi vágyaimról, mélyebb gondolataimról nem merek beszélni senkinek, mert hogy az úgyse érdekelne senkit. Hát ő kivétel, neki minden olyan dolgot is el merek mondani, amik a legmélyebb vágyaim, vagy éppen szexuális fantázia, vagy bármi, ami korábban nálam tabu volt... merek neki beszélni mindenről, és ez nagyon jó érzés, most kezdem megérteni mit jelenthet az a szó, hogy lelkitárs, vele az első találkozásunk óta így vagyok (egy egész estén át tartó tó parti beszélgetéssel indult az ismeretségünk). Minden programjára elhív magával, családi programokra, haveri programjaira is, szerencsére kedvelnek a rokonai, ismerősei. A problémáinkat megbeszéljük, olyan dolgokat elmond, hogy tudom, ez a bizalomnak egy nagyon magas foka már...

Tudom, hogy egyszerűen tökéletes lenne ez az egész, az is... de erről az egyetlen dologról nem beszéltem még vele soha, amit a kérdésben írtam,... ez annyira megalázó lenne neki ezek után, nem akarom megbántani. :( Viszont szeretném elfelejteni ezeket a gondolatokat, tudom, hogy ez nem normális dolog, hogy így látom!

És szerintem nem is értené, hogy merülhet ez fel bennem egyáltalán, hiszen már annyi mindenre mondta, hogy miket szeret bennem, de valahol magamban mégis így gondolom. :(

2013. jan. 16. 03:22
 14/17 anonim ***** válasza:
nem egyszerű a helyzet, bevallom nem nagyon értem,de azért azt tanácsolom, hogy beszéld meg vele.ha egyedül nem tudod megoldani,muszáj leszel,mert ez így nem maradhat. próbáld meg finoman, ha nem állítod középpontba azt, hogy márpedig te nem tudsz megbízni benne, akkor nagy sértődés nem lehet belőle. (bár nem tudom elképzelni,hogy ő mit tudna kezdeni ezzel a helyzettel.)
2013. jan. 16. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Patrik24 ***** válasza:
Amikor te azt írod, hogy megfog valami a férfiban, akkor ha a te logikádat vesszük te is ugyanolyan felszínes vagy, mert nem is ismered a férfit, csak külső alapján döntesz, csak a kisugárzása, az érzés amit kelt benned miatt vagy vele. Szóval amúgy egyszerűbb a dolog szerintem. Nem szereted a barátodat. Ha szeretnéd akkor ilyen gondolatok eszedbe sem jutnának.
2013. jan. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ha buta lennél és unalmas akkor csak megkurna :DD
2013. jan. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust.
2013. jan. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!