Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ezzel a lánnyal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a lánnyal? Hogyan kezeljem a viselkedését?

Figyelt kérdés
Hetek óta hülyíti a fejemet , akárhányszor találkozok vele mindig más férfival SMS.zik de néha meg arra is képes hogy előttem telefonál 20 percet majd aztán közli velem hogy csak ismerős. de akkor miért úgy köszön el hogy puszillak. Tegnap megmondtam neki hogy ha engemet akar jobban megismerni akkor ne másokkal flōrtõljon. Erre csak azt a választ kaptam hogy egy egyetemes barom vagyok :(
2013. jan. 16. 08:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Koptasd le.Ne legyél már szánalmas!
2013. jan. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

a leírásod alapján serintem ez pont olyan csaj, akit ha nem hívsz, magától nem fog felhívni, vagy csak sokára, és akkor megint te leszel a bunkó...

én a helyedben nem hívnám, bár lány vagyok, úgyhogy ez nem számít, de ha akar tőled valamit, csak képes felhívni, nem?

2013. jan. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

már dehogynem mondhatod!!! mér, ő mondhat bármit?

az ilyen csajokkal meg vigyázz!!! ki a franc tudja mit akar tőled...nem szokott az életedben/múltadban turkálni?

az ilyen élvezi, h kinyalod a seggét, ő pedig addig sem unatkozik, mert "szórakoztatod", de ebből se barátság se dugás nem lesz..felejtsd el...

2013. jan. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

ez valami beképzelt ribi lehet,aki arra vágyik,hogy ajnározzák a pasik

rengeteg ilyen csajjal találkozni 18-20 év között......

keress normálisabb csajt,egy ilyennel csak az ideget fogod enni,aztán csodálkozol,hidd el!!

2013. jan. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 hun04 ***** válasza:
Hogyne mondhatnád. Állj ki magadért! Ez egy sekélyes pics#. Hagyni kell, látja, hogy játszhat veled, és ki is használja.
2013. jan. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Lifeishard ***** válasza:

"Ezeket azért csinálja, hogy lásd, mások is lennének, szóval léphetnél már valamit..."

Félig-meddig igaz, de ezt finomabban, normálisabban és "nőiesebben" is az értésére lehet adni valakinek. Még ha ezért is csinálja is, sem kezdenék vele, ha ilyen bunkó módon adja elő.

Kérdező! Nagyon szépen kérlek, hogy legközelebb legyél határozott, de ezzel a csajjal NE folytasd. Ne is keresd, ne hívd, ha ő keres, mondd meg, hogy nem érsz rá, mész a többi barommal a dolgodra. Őrizd meg az önbecsülésedet, és ne hizlald tovább a csaj egóját, ezzel neki is segítesz, hidd el.

27/F

2013. jan. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A mostani csajok mindenkitől piszival kősznek ell és a facebook néha ingenes a telón ot tud cseteleni . egyszeruen lehet untatod vigyél izgalmat bele vid el bulizni meg valami. azt hogyan ted izgalmasabá it nem zudod meg akiknen van idjük itcstelni nem tudnak jol csajozni.És témyleg igazavan hoyg barom vagy nem is jártok már féltékenykedsz
2013. jan. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Lépjél normálisan, "mássz rá" kicsit, aztán ha nem tetszik neki hogy közeledsz és ilyenkor is mással dumál akkor hagyd ott a francba
2013. jan. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!