Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek fontos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek fontos, hogy egy férfi tudjon autót vezetni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 14:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"Ha az ember vidéken lakik akkor egy autó szinte nélkülözhetetlen, mert a napi maximum 5-6 buszjárat nagyon behatárolja az ember életét. Akinek nincsen kocsija, az ott el se tud vállalni minden állást, mert nincs olyan busz ami időre érne be vagy jönne vissza munka után."

Vidéken élek (Kecskemét), és biciklivel közlekedek mindenhova. Már csak azért is megtehető, hisz vidéken nincsenek akkora távolságok, mint a fővárosban két kerület között, arról nem is beszélve, hogy sokkal olcsóbb, ráadásul a munkaidő kezdetét és végét jellemző csúcsforgalomban sokkal gyorsabb is.

Ettől függetlenül tudok vezetni.

2013. jan. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem kötözködésből, de biciklizni télen és esőben annyira nem jó, és persze a gyereket sem tudod orvoshoz vinni vele, ha beteg...
2013. jan. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nekem fontos, mert vidéken lakom, és előre gondolok, hogy bármikor jól jöhet, téli esti randikon, háztartási vagy egyéb baleset esetén, ha ügyeletre van szükség éjszaka, majd később gyerek mellet is akár, stb. Viszont 1-2 éven belül, ha minden jól megy Pestre költözöm, ott nyilván teljesen lényegtelen, maximum annyiból jönne jól, ha megyünk haza látogatni a vidéki szülőket közösen. Szóval nekem fontos, de ha nincs, az sem olyan ok, amiért kevésbé érdekelne a pasi, ugyanannyi esélyt kapna, mint a jogosítvánnyal rendelkező pasik, ez huszadrangú kérdés ismerkedéskor.

21l

2013. jan. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
63%
egy bizonyos rétegnek fontos, de volt már gyönyörű, és értelmes barátnőm 22 évesen jogsi nélkül (23 évesen csináltam meg)
2013. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Gyerek még nincs (bár amikor kicsi voltam, és a családnak nem volt pénze sem autóra, én is túléltem a biciklire szerelhető gyerekülésben a közlekedést), esőben pedig lehet esőkabátot felvenni. Minden megoldható.
2013. jan. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Mindenképp előny ha tud, én is tudok, ennyi igazán elvárható.
2013. jan. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem fontos. Párom se tud, nem is érdekel.
2013. jan. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Jó egy családnak nyilván fontos egy autó, de a kérdés nem ez volt. Ha gyerekeim lesznek, nekem is kell majd kocsi, bevásárolni, gyereket orvoshoz vinni, stb. Akkor tényleg nem árt ha valakinek van jogsija.
2013. jan. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
6%

Én fiúként cikinek érezném ha nem lenne jogsim a lányka meg igen és ő vinne ha mennénk randira.

Az is ciki lenne ha lenne kocsija nekem meg nincs.

2013. jan. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

"Az is ciki lenne ha lenne kocsija nekem meg nincs."


Ez tényleg ciki. -.-'

2013. jan. 17. 16:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!