Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandó veszekedés ellen mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandó veszekedés ellen mi a megoldás?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel hogy jobb hol rosszabbul vagyunk! Általában ő veszekedik mindig, minden apróságon!

Valamelyik nap azon kért számon hogy miért a fél 1sel mentem haza ha 10óráig dolgozom, közben meg délig dolgozok állandóan.Miért vesztem össze a barátnőmmel?? Biztos pasi miatt. Furcsa neki hogy a munkahelyemen sarok kád van, és az is hogy nem közöltem, (képről látta) Kiakad ha nem tudok vele beszélni, a múltkor is 8-12ig melóztam utána bementem apukámhoz a kórházba, és nem értem haza időben és nem tudtunk beszélni interneten azt kifelejtettem hogy távkapcsolatban élünk! Mit lehet tenni?? Ilyenkor hogyan állítsam le?? Ki szoktam borulni de csak kiröhög vagy ha már sírok mert olyan szinten felidegesít sem érek el semmit.


2013. jan. 19. 16:24
1 2
 11/12 anonim válasza:
fuss ameddig még lehet.nehogy hozzámenj.örök szomorúság vár rád.Nagyon komoly ez.
2013. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ajaj.


Ha valami rossz azt nem kidobni kell hanem megjavítani! A távkapcsolat okozhat ilyen 'tüneteket'. Meddig lesztek ilyen kapcsolatban?


Egy kapcsolat sem tökéletes. Nincs ilyen. Minden ember a 'szerelem' után alkudozásba kezd. Vannak dolgok amire vágyunk és vannak dolgok amire a másik vágyik. Ilyenkor vagy elfogadjuk amit a másik akar, vagy szembeszállunk. Általában az utóbbi a jellemző. De ennek csak annyi célja van, hogy két ember csiszolódhasson. Minden lezárt vita egy lépés a csiszolódás útján.


Én meghallgatnám a másik oldalt is mert az általában 'ő veszekedik mindig' mondat az gyanússan a másik okolása. Ne értsd félre, értem és elfogadom a sérelmeidet de tényleg kiváncsi lennék, hogy ő mit gondol ezekről. Mert az igazság valahol a kettő között van..


Akérdésedre a válasz pedig egy egyszerű gondolat: a buta ember beszáll a vitákba, a bölcs hátralép és elfogadja azt amit a másik mond. Egyszerüen engedd el azokat amiket mond. Lepd meg, mond h sajnálom v h rendben.. Hadd lepődjön meg

2013. jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!